Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Ağbaba, Akaryakıt Fiyat Artışı Dünyada Yüzde 60, Türkiye’de Yüzde 224!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Zonguldak İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Samanlı, İş Sektörleri İçin Sigorta Elzemdir

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Sigorta Haftası sebebiyle Malatya TSO Sigortacılık ve Meslek Komitesi başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Nezaket Okulları Yılsonu Etkinlik Programını Gerçekleştirdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Yaygın Eğitim ve Kültür Tesisleri Şube Müdürlüğü ile İl Müftülüğü işbirliği ile açılan ‘Nezaket Okulları’na kayıtlı öğrenciler tarafından Kongre ve Kültür Merkezi’nde yılsonu gösterisi düzenlendi.

Bakan Yardımcısı Baydaş, Vali Şahin’i Ziyaret Etti

Kuzey Irak’ta teröristlere yönelik düzenlenen Pençe-Kilit Operasyonunda 4 silah arkadaşı ile birlikte şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli’nin cenaze törenine katılmak üzere Malatya’ya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Vali Hulusi Şahin’i ziyaret etti.

Ukome  2022 Mayıs Ayı Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), paydaş kurum temsilcilerinin katılımı ile 2022 yılı Mayıs ayı genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Farklı Olanla Birlikte Yaşamak Konulu Hizmetiçi Eğitim Semineri Verildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından daire başkanları ve şube müdürlerine yönelik Sanat Merkezi Kongre Salonu’nda ‘Farklı Olanla Birlikte Yaşamak’ konulu eğitim semineri düzenlendi.

Başkan Güder: Göz Aydınlığı Yavrularımızı Tebrik Ediyorum

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fahri Kığılı Vakfı Mustafa Orhanoğlu 4-6 yaş Kur’an kursu eğitimlerinin ardından Kur’an-ı Kerime geçen 45 minik öğrenci için düzenlenen törene katıldı.

31 Mayıs Pazartesi Günü SoN

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İlan Reklam Vergisi’nin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü sona eriyor.

Maski’den Su Kesintisi Uyarısı!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Battalgazi İlçesi’ne bağlı 9 mahallede planlı su kesintisinin yaşanacağını bildirdi.

Vergi Ödemelerinde Son Hafta

Battalgazi Belediyesi; 2022 yılı Emlak, Çevre Temizlik ile İlan ve Reklam vergilerinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu.

SGK İl Müdüründen Başkan Sadıkoğlu’na ziyaret

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu ziyaret eden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Malatya İl Müdürü Tekin Kutlu, kayıt dışı istihdamın önlenmesi konusunda Malatya’nın iyi bir noktada olduğunu söyledi.

Emniyet Dolandırıcılık Konusunda Bilgilendirmeler Yaptı

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri bilgilendirme faaliyetline devam ediyor.

Tarladan Sofraya; Maydanozdan Ucuza

Malatya’nın öz markası Esenlik Süper Marketler, Malatya çiftçisinin ürünlerini doğrudan tarladan alıp tüketiciye sunarak hem üreticilerin hem de tüketicilerin kazançlı çıktığı satış politikasını başarıyla uygulamaya devam ediyor.

300 Öğrenci Kurtuluş Hattı Filmini İzledi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde çeşitli okullarda eğitim gören öğrenciler sinemaya götürüldü.

Bakkal esnafının talepleri Palandöken’e iletildi

Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Nejat Özyalın, aynı zamanda Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu Başkanı da olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’i ziyaret ederek, bakkal esnafının şekere ulaşımı konusu başta olmak üzere sorun ve talepleri aktardı.

Toplam 2435 haber.