Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Atık Malzemelerden Ürün Tasarımı Sergisi Açıldı

Malatya Valisi Hulusi Şahin'in eş iİklim Değişikliğiyle Mücadele ve Çevre Bilinci temalı "Atık Malzemelerden Ürün Tasarımı" sergisinin açılış programına katıldı.

Başkan Gürkan, Hizmet İçi Faaliyetler Sürdürülebilir Ve Sürekli Olmalıdır

Büyükşehir Belediyesi, 2022 yılı Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında belediye çalışanlarına yönelik; vatandaşlara daha kaliteli, hızlı ve güler yüzle hizmet verilmesini sağlamak amacıyla periyodik olarak hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor.

 Malatya Huzur Güven Uygulaması gerçekleştirildi

Malatya Emniyet Müdürlüğügü “Malatya Huzur Güven Uygulaması” gerçekleştirildi

Malatya TSO’dan Gelecek Partisi İl Başkanlığına iadeyi ziyaret

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaretinde konuşan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Üyelerimizin ve ilimizin problemlerini tüm siyasi partilerle paylaşıyoruz” dedi.

Başkan Güder, Kernek Mahallesindeki Ulaşım Yatırımlarını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kernek Mahallesindeki 11 sokakta devam eden 3.5 milyon liralık ulaşım yatırımlarını yerinde inceledi.

Vali Şahin, SYDV Sosyal Mağazada İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Hasan Varol Mahallesinde yer alan Malatya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yararlanabileceği Sosyal Mağazada incelemelerde bulundu.

Gürkan: Siz Çevreyi Ne Kadar Korursanız Çevre de Sizi O Kadar Korur

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliğiİl Müdürü Ali Laloğlu ileİl Müdürlüğü çalışanları, Çevre Haftası nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Oda ve Dernek Başkanları, Vali Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Malatya İlide faaliyet gösteren Odalar, Dernekler ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile ilimize atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret ettiler.

Meclis, Haziran Ayı Olağan Toplantısının 1.Birleşimi Tamamlandı

Battalgazi Belediye Meclisi, Haziran ayı Olağan toplantısının 1.birleşimde bir araya gelerek, 7 gündem maddesini görüştü

Arguvan Türkü Festivali'de Tarih Değişikliği

Arguvan Belediye Başkanlığı Uluslararası Arguvan Türkü Festivali'nin Yapılacağı Tarihin Değişiklik yapılmasına dair basın açıklaması.

Malatya Polisi Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Malatya Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Çalışmalarına Kararlılıkla Devam Ediyor. 

Malatya TSO’dan Vali Şahin’e hayırlı olsun ziyareti

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 11 Mayıs 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan kararname ile Malatya Valiliği görevine atanan Malatya Valisi Hulusi Şahin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Programına Davet

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma Ve Aydınlatma Programlarına Tüm Vatandaşları Davet Etti.

Genel Müdürü Mert, Ayvalı’da Hiçbir Sorun Bırakmayacağız

Darende İlçesi Ayvalı Mahallesi’ni ziyaret eden MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, “Darende İlçesi’ne ve mahallelerine ayrı bir önem veriyoruz.

Malatya Asayiş Olayları

Malatya'da Son bir hafta içerisinde haklarında çeşitli suçlardan yakalama emri bulunan 69 şahıs yakalandı.

Yaz Dönemi İlaçlama Çalışmalarına Yoğun Bir Şekilde Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından kış ve bahar aylarında devam edilen ilaçlama çalışmalarına yaz aylarının gelmesiyle birlikte hız verildi.

Toplam 2435 haber.