Yerel

Yerel Haberleri

ABB Toplam 69 Taşınmazını İhale İle Satışa Çıkarıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, konut, dükkân ve arsalardan oluşan toplam 69 taşınmazını satışa çıkarıyor.

Başkan Güder: Göz Aydınlığı Yavrularımızı Tebrik Ediyorum

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fahri Kığılı Vakfı Mustafa Orhanoğlu 4-6 yaş Kur’an kursu eğitimlerinin ardından Kur’an-ı Kerime geçen 45 minik öğrenci için düzenlenen törene katıldı.

Mansur Yavaş Duyurdu: İstasyon Caddesi’nin 25 Yıllık Trafik Çilesi Sona Erdi

Başkent'te ulaşım hamlesi başlatan Ankara Büyükşehir Belediyesi, katlı ve köprülü kavşak çalışmaları başta olmak üzere yeni yolları birer birer tamamlıyor.

Maski’den Su Kesintisi Uyarısı!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Battalgazi İlçesi’ne bağlı 9 mahallede planlı su kesintisinin yaşanacağını bildirdi.

Traktörcüler Sitesi İnşaatında Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi, şehrin gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

30 Milyon Tl’lik Yatırım…

Yeni Kanlıdere Köprüsü’nde Çalışmalar Başladı

Kayseri Ulaşım A.Ş.’Den Parkomat Alanlarında Yeni Uygulama

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.’nin parkmetre personelleri, yol kenarları ve otoparklarda daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için elektrikli scooter kullanmaya başladı.

Kent turları yoğun ilgi görüyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz kent turlarıyla İzmirliler yaşadıkları kenti daha yakından tanıyor.

El Bebek Gül Bebek Projesinde Dağıtılan Paket Sayısı 25 Bine Ulaştı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli ailelerin 6-12 aylık bebekleri için 2020 yılının Nisan ayında hayata geçirdiği “El Bebek Gül Bebek” projesinde dağıtılan paket sayısı 25 bine ulaştı.

Sebze Fideleri Çiftçilerle Buluştu

Akçadağ Beledyesi ilçemiz genelinde Yerli üretimi artırmak ve İlçe ekonomisini canlandırmak amacıyla kırsal kalkınma hamlesi kapsamında yerli üreticilere sebze fidesi desteği sağladı.

ABB Yeni Bir Spor Tesisini Daha Başkent’e Kazandırdı: Kuzey Yıldızı Yüzme Havuzu Açıldı

Başkentlileri spora teşvik eden projeleri hayata geçirmeye devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, yeni spor alanları ve tesisleri inşa ederek ya da yenileme çalışmaları yaparak bu amacı doğrultusunda yoğun mesai harcıyor.

Depremde hasar gören hizmet binası yıkılıyor

30 Ekim depreminde hasar gördüğü için boşaltılan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Konak’taki ana hizmet binası yıkılıyor.

Minik Öğrenciler, Maski’de Hem Eğlendi Hem Öğrendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, suyun önemini ve su tasarrufunu gelecek nesillere anlatmak için sosyal sorumluluk etkinliklerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Mithatpaşa Caddesi’nde trafik akışı değişiyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü’nün talebi üzerine Mithatpaşa Caddesi’nin bir kısmına ilişkin trafik düzenlemesi yaptı. Yeni uygulama, 20 Mayıs Cuma gününden itibaren başlayacak.

İşitme engelli olimpiyat şampiyonları Başkan Soyer’i ziyaret etti

Brezilya’da düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları şampiyonu Türkiye İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takım oyuncuları ve tekvando poomsae bireysel olimpiyat üçüncüsü Yusuf Şiyar Kıran, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti. Başkan Soyer, sporcuların başarısından gurur duyduğunu söyledi.

Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ve Google iş birliği ile gerçekleştirilen “Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor” Projesi’nin Malatya’da tanıtımı yapıldı.

Yiğit Başkan Gürkan, Yıllardır Kangren Olmuş Sorunları Çözüyor

Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan, yıllardır kangren olmuş sorunlara son noktayı koyuyor.

Büyükşehir Belediyesi’nden Çiftçilere Büyük Destek

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından temin edilen 500 bin adet yerli hibrit sebze fidesi çiftçilere dağıtıldı.

Başkent Barajlarında Toplam Doluluk Oranı Yüzde 41’i Geçti

Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel kuraklık Başkent Ankara’yı besleyen barajları da etkilemeye devam ediyor.

Toplam 1804 haber.