Asayiş

Asayiş Haberleri

Uyuşturucuya 7 Tutuklama

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekiplerince uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda gözaltına alınan 7 şahıs tutuklandı.

Vali Hulusi Şahin, İl Emniyet Müdürlüğünde Brifing Aldı

02 Ekim 2022 Pazar günü Malatya'da yapılacak olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) seçimi için polis olağanüstü önlem alacak.

Kahramanmaraş’ta İtfaiyenin Hızlı Müdahalesiyle Faciadan Dönüldü

Kahramanmaraş’ta meydana gelen konut yangınında İtfaiye personellerinin hızlı müdahalesiyle yabancı uyruklu 4 çocuk alevlerin arasından kurtarıldı.

Uyuşturucuya 5 Tutuklama

Malatya narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda gözaltına alınan 5 şahıs tutuklandı.

Polis zahir tacirlerine göz açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda gözaltına alınan 4 şahıs tutuklandı.

Çalınan akülü aracı polis ekiplerince bulundu

Hasanvarol Mahallesi'nde bir adreste Bedensel engelli vatandaşın çalınan akülü aracı, polis ekipleri tarafından bulunarak kendine teslim edildi

Ahıra Yıldırım Düştü 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Orduzu Mahallesinde gece etkili olan yağış esnasında Tuba İpekten'e ait olan ahıra yıldırım düştü. Ahırda bulunan 5 büyükbaş hayvan telef oldu.

7,5 milyon kaçak makaron ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin, operasyonda gümrük kaçağı yaklaşık 7,5 milyon adet makaron ele geçirildi.

Narkotik Ekiplerinden Uyuşturucu Tacirlerine Darbe

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan 3 ayrı sokak çalışmasında 7 şahıs tutuklandı, 3 şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Malatya'da Asayiş Olayları

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda

Jandarmadan tarihi eser baskını yaptı

Malatya'da Jandarma tarafından Roma dönemine ait 4 bin 501 adet sikke, bir adet heykel, 2 adet yüzük ve bir adet kolye ile bir adet tarihi kitap ele geçirildi.

Malatya'da Asayiş Olayları

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada

Jandarma'dan Fırıncı Mahallesinde Drone Destekli Uyuşturucu Operasyonu

Malatya İl J.K.lığınca uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar neticesinde Battalgazi İlçesi Fırıncı Mahallesinde ...

Polis şiddete karşı dikkat çekti

Malatya'da polis ekipleri 'Kadına Şiddette' farkındalık oluşturulması amacıyla kent merkezinde vatandaşlara el broşürü dağıttı.

'Kasten Öldürme' Olayının Faili Firar şüphelisi Yakalandı

16.07.2022 günü Orduzu Mahallesi Gölet civarında meydana gelen...

Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Cenaze Merasimi Düzenlendi

Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımız İçin Cenaze Merasimi Düzenlendi

Uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Malatya Polisi Uyuşturucu İle Mücadelesine Aralıksız Devam Ediyor

Narkotik'ten Büyük Operasyon

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Emniyet Müdürlüğünden Sağlık Kuruluşları Yöneticileri ile İstişare Toplantıları

Malatya'da Sağlıkta şiddetin önlenmesi amacıyla genel kolluk birim amirleri ve sağlık kuruluşları yöneticileri ile istişare toplantıları yapıldı

Toplam 482 haber.