Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Battalgazi'nin Çehresi Başkan Güder İle Değişiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ile birlikte yapımı devam eden Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Güngör Kaymakam Çelikkaya’yı Ağırladı

Dulkadiroğlu Kaymakamlığı’na atanan Dr. Fatih Çelikkaya’yı makamında ağırlayan Başkan Güngör, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Çelikkaya’ya teşekkür ediyor, görevinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

AK Parti’den Konyagiad’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, beraberindeki heyetle birlikte Konya Genç İş İnsanları Derneği’ni (KONYAGİAD) ziyaret etti.

Başkan Seçer 18. Cadde Alt Geçit Projesi’ni Yerinde İnceledi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından çalışmaları devam eden ‘18. Cadde (Dikenliyol) Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Büyükkılıç, Macaristan Parlamento Binası’nı Gezdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, beraberindeki heyet ile Macaristan’daki temaslar kapsamında Macaristan Parlamento Binası’nı ziyaret etti. Türk Macar Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Dr. Tilki Atilla’nın misafiri olan Başkan Büyükkılıç, meclis binasında Macaristan ziyaretini değerlendirdi.

Mansur Yavaş, İtfaiye Erlerinin Yemin Törenine Katıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığının 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası etkinlikleri devam ediyor.

Malatya'nın yeni kent meydanı 29 Ekim'de açılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Malatya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte resmi törenlerde şehir merkezinde oluşan trafik sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla Malatya'ya kazandırılacak olan meydan ve tören alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Büyükkılıç’ın Macaristan Temasları Sürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın beraberindeki heyet ile Macaristan’daki temasları sürüyor.

Büyükkılıç Başkanlığındaki Kayseri Heyeti Macaristan’da

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Necmiye Büyükkılıç ve beraberindeki heyet ile Macaristan’a gitti.

Başkan Gürkan 30 Ülkenin Büyükelçisi İle Biraraya Geldi

30 ülkenin Ankara Büyükelçilerinin katılımıyla, Dünya Kültür Festivali açılış töreni gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi İle Havelsan Arasında Akıllı Kamera Protokolü İmzalandı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HAVELSAN) arasında Akıllı Şehirler Veri ve Koordinasyon Merkezi’nde (Gezegen Evi) Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla akıllı kamera protokolü imzalandı.

SP Battalgazi İlçe Başkanlığına Hüseyin Berk Seçildi

Saadet Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığı 7.Olağan Kongresini büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdi. Başkanlığa yeniden Hüseyin Berk seçildi.

Ankara Büyükşehir İle Ahbap Derneği Arasında Bilim Ve Sanat Kampüsü Protokolü İmzalandı

Eğitimde fırsat eşitliği için çalışmalarını hızla sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi, AHBAP Derneği ve INFINIA Mühendislik iş birliği ile “AHBAP Bilim Sanat Kampüsü” adındaki çocuklara ve gençlere yönelik yeni nesil eğitim metotlarının uygulanacağı merkezi faaliyete geçirecek protokolü imzaladı.

MHP'den sert anket tepkisi

Fendoğlu, “Sahada MHP’yi görünce titreyenler masa başı oyunları ile anket yapıyorlar”

Gürkan: İtfaiye Personellerimiz Fedakârca Çalışıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İtfaiye Haftası nedeniyle Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatını makamında ağılayarak, göstermiş oldukları gayret ve çabalarından dolayı tebrik etti.

MHP İl Başkanı Samanlı' Malatya Tanıtım Günleri Amacından Sapmıştır'

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı'nın Tanıtım Günleri Tepkisi

Yılmaz: Belediye Başkanları İsrafa Son Verin

İYİ Parti Malatya İl başkanı Hakan Yılmaz, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Avrupalı Misafirler, Büyükşehir’in Erciyes Kadar Görkemli Sergisine Hayran Kaldılar

Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Kayseri’ye gelen Avrupalı büyükelçiler, Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) eğitmenleri ve kursiyerleri tarafından hazırlanan 3 bin 917 eserle “Erciyes’in İhtişamından Sanatın Zirvesine” Yıl Sonu Sergisi’ni gezdi. El emeği eserleri inceleyen büyükelçiler, sergiye hayranlıklarını dile getirdiler.

Başkan Büyükkılıç, 1 Bakan Yardımcısı Ve 3 Büyükelçiyi Makamında Ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nicolaus Meyer Landrut, Çek Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Pavel Vacek ve Moldova Büyükelçisi Dmitri Croitor’u makamında ağırladı.

Toplam 1816 haber.