Politika

Başkan Soyer Almanya Büyükelçisi'ni ağırladı Başkan Soyer Almanya Büyükelçisi’ni ağırladı
Türkiye'ye Deva, Malatya'ya Deva olacağız Türkiye’ye Deva, Malatya’ya Deva olacağız
CHP'li Tutdere: Tütün Ticaretine Getirilen Hapis Cezasıyla Reji Sisteminin Bile Gerisine Gidildi CHP’li Tutdere: Tütün Ticaretine Getirilen Hapis Cezasıyla Reji Sisteminin Bile Gerisine Gidildi
Tüfenkci: Malatya'mız ve Türkiye için milat niteliğinde Tüfenkci: Malatya'mız ve Türkiye için milat niteliğinde
Ağbaba: İflas Eden Esnaf Sayısı Yüzde 94, Kapanan Şirket Sayısı Yüzde 116 Arttı Ağbaba: İflas Eden Esnaf Sayısı Yüzde 94, Kapanan Şirket Sayısı Yüzde 116 Arttı
AK Partili Çalık Arslantepe'nin şöhreti UNESCO ile taçlanacak AK Partili Çalık Arslantepe’nin şöhreti UNESCO ile taçlanacak
AK Partili Çalık: Malatya mutfağı UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na hazırlanıyor AK Partili Çalık: Malatya mutfağı UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na hazırlanıyor
AK Partili Çalık:Kılıçdaroğlu'ndan Kuvayi Milliyeci olmaz AK Partili Çalık:Kılıçdaroğlu’ndan Kuvayi Milliyeci olmaz
Çalık: Biz icraat partisiyiz, laf partisi değiliz Çalık: Biz icraat partisiyiz, laf partisi değiliz
MHP İl Başkanı Samanlı' Tüm Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun' MHP İl Başkanı Samanlı' Tüm Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun'
CHP'li Ağbaba, Ortada Çok Ciddi Bir Sorumsuzluk ve İhmal Var CHP'li Ağbaba, Ortada Çok Ciddi Bir Sorumsuzluk ve İhmal Var
Başkan Güder, Basın Bayramı'nı Kutladı Başkan Güder, Basın Bayramı'nı Kutladı
Başkan Karademir'den Bimyad'a Ziyaret Başkan Karademir’den Bimyad’a Ziyaret
BBP'li Altunkaya ''Doğu Perinçek şimdi de İslâmcı mı olmuş oluyor'' Ne olmuştu? BBP'li Altunkaya ‘’Doğu Perinçek şimdi de İslâmcı mı olmuş oluyor’’ Ne olmuştu?
Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı İle Bayramlaştı Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı İle Bayramlaştı
Bakan Pakdemirli:  Üreticimizin Satamadığı Kurbanlıkları Esk Alacak Bakan Pakdemirli: Üreticimizin Satamadığı Kurbanlıkları Esk Alacak
ABD'den Çin ile ilişkileri düzeltmek için önemli adım ABD’den Çin ile ilişkileri düzeltmek için önemli adım
Babacan'dan 'Suriyeliler' Açıklaması Babacan’dan ‘Suriyeliler’ Açıklaması
Yellen: Çin'e ek verginin faturasını ABD'li tüketiciler ödüyor Yellen: Çin’e ek verginin faturasını ABD’li tüketiciler ödüyor
Başkan Gürkan'a Kıbrıs'ta Coşkulu Karşılama Başkan Gürkan'a Kıbrıs'ta Coşkulu Karşılama
Politika Haberleri

Başkan Soyer Almanya Büyükelçisi’ni ağırladı

Gündemde ekonomik alanda işbirliği var

Türkiye’ye Deva, Malatya’ya Deva olacağız

Son yıllarda yaşadığımız siyasi ve sosyal olaylar insanımızdaki devlet algısını maalesef ciddi şekilde değiştirdi.

CHP’li Tutdere: Tütün Ticaretine Getirilen Hapis Cezasıyla Reji Sisteminin Bile Gerisine Gidildi

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, tütün ticaretine 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası getiren kanunun yürürlük tarihinin ertelenmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Tüfenkci: Malatya'mız ve Türkiye için milat niteliğinde

UNESCO Dünya Miras Komitesi'nin Arslantepe Höyüğü'nü kalıcı listeye almasını değerlendiren AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, "Malatya ve ülkemiz adına milat niteliğinde bir karar. Tarihi derinliği oldukça eskilere dayanan bu kültür mirasımız artım dünyanın ortak hazinesi oldu" dedi.

Ağbaba: İflas Eden Esnaf Sayısı Yüzde 94, Kapanan Şirket Sayısı Yüzde 116 Arttı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, geçen ay iflas eden esnaf sayısının bir önceki aya göre yüzde 94, kapanan şirket sayısının ise yüzde 116 oranında arttığını açıkladı.

AK Partili Çalık Arslantepe’nin şöhreti UNESCO ile taçlanacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, binlerce yıllık geçmişiyle UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Malatya'daki Arslantepe Höyüğü'nün kalıcı listeye dahil edildiğini açıkladı.

AK Partili Çalık: Malatya mutfağı UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na hazırlanıyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın eşsiz mutfak kültürünün marka değerinin ve bilinirliğinin artması için gastronomi alanında UNESCO'nun Yaratıcı Şehirler Ağı'na dahil edilmesinin önemli olduğunu söyledi.

AK Partili Çalık:Kılıçdaroğlu’ndan Kuvayi Milliyeci olmaz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Dünyaya sesleniyorum Beni Erdoğan’la karıştırmayın. Kuvayi Milliye geleneğinden geliyorum” sözlerine tepki göstererek, “Kuvayi Milliyeci adam tankı görünce yanından sıvışıp kahve içerek vatanın darbeciler tarafından talan edilmesini televizyonlardan izlemez” dedi.

Çalık: Biz icraat partisiyiz, laf partisi değiliz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Pütürge ilçesini ziyaret ederek esnaflar vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP İl Başkanı Samanlı' Tüm Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

CHP'li Ağbaba, Ortada Çok Ciddi Bir Sorumsuzluk ve İhmal Var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Çat Barajı'ndan gelen sulama kanalının patlamasının,bölgeye HES onayı veren ve sulama birliklerini arka bahçe olarak gören zihniyetin ürünü olduğunu belirterek 'ortada çok ciddi bir sorumsuzluk ve ihmal var' dedi.

Başkan Güder, Basın Bayramı'nı Kutladı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak, zor şartlarda büyük bir özveriyle kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek amacıyla gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensuplarının Basın Bayramı'nı kutladı.

Başkan Karademir’den Bimyad’a Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Danışmanı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Veysel Karademir 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla BİMYAD’ı Ziyaret Etti.

BBP'li Altunkaya ‘’Doğu Perinçek şimdi de İslâmcı mı olmuş oluyor’’ Ne olmuştu?

Rusya Federasyonu, Çin Halk Cumhuriyeti, İran İslam Cumhuriyeti, Pakistan, Tacikistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Irak ve Hindistan gibi ülkelerin katılım sağladığı ‘Afganistan’da Sürdürülebilir Barış ve Güvenlik’ başlığı ile toplanan Dünya İslami Uyanış Kurultayı konferansında Doğu Perinçek temsil etmişti.

Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı İle Bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte İl Başkanlığı’ndan katıldığı video konferans yöntemiyle parti teşkilatıyla bayramlaştı.

Bakan Pakdemirli: Üreticimizin Satamadığı Kurbanlıkları Esk Alacak

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, kurbanlıklarını satamayan yetiştiricilerin mağdur edilmeyeceğini belirterek, elde kalan hayvanları ESK’nın alacağını söyledi.

ABD’den Çin ile ilişkileri düzeltmek için önemli adım

ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman Çin’e geliyor. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından dün gece yapılan açıklamada, Wendy Sherman’ın 25-26 Temmuz günlerinde Çin’i ziyaret edeceği belirtildi.

Babacan’dan ‘Suriyeliler’ Açıklaması

’Popülist partiler ‘Hepsini göndereceğiz’ diyecek ama yapamayacak’

Yellen: Çin’e ek verginin faturasını ABD’li tüketiciler ödüyor

ABD Maliye Bakanı Janet Yellen, Çin’e ek vergi uygulamanın iyi düşünülmeden alınan bir karar olduğunu, kararın Amerikalı tüketicilere zarar verdiğini belirtti.

Toplam 823 haber.