Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Başkan Bükte CHP Battalgazi İlçe Başkanı Ayzabar'ı Ziyaret Etti

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Başkan Yardımcısı Çiğdem Şalva İle Birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.

Kahtalı’dan Kılıçdaroğlu’na ‘siyasi cinayet’ tepkisi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘siyasi cinayet kaygım var’ açıklamasına tepki göstererek, “Siyaseten iflas eden ana muhalefet liderinin spekülatif ve fütursuz olan böylesine bir açıklamaya sarılması siyasi çaresizliğini ve zihniyetini ortaya koymuştur.

Xi Jinping, Biyolojik Çeşitlilik Konferansı Liderler Zirvesi’ne katılacak

Sürdürülebilir bir dünya için oldukça önemli olarak görülen Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi 15. Taraflar Konferansı, bugün Çin’de başlıyor.

Eski Bakan Eker Ve Dinçer, Medeniyetin Kalbi Battalgazi’yi Gezdi

Milletvekili Eker: “Malatya’nın Tarihi Battalgazi’de Saklı”

Ülkü Ocakları Malatya İl Teşkilatı Tam Kadro Ankara'da

Ülkü Ocakları Malatya İl Teşkilatı, Ankara'da yapılan 'Türk Gençliği Büyük Kurultayı'na tam kadro katılım sağladı.

Milletvekili Fendoğlu'ndan Karaciğer Nakil Enstitüsü'ne Övgüler

MHP MYK üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, dünyada karaciğer nakilleri ile adından söz ettiren Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Enstitüsü'nü ziyaretinde yaptığı konuşmada, 'Nakil merkezimiz sağlık alanında dünyada bizi başarıyla temsil ediyor' dedi.

Başkan Büyükkılıç, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindeki heyet ile Gönüllü Kültür Kuruluşları Şube Başkanı Ahmet Taş’ı makamında kabul etti.

Malatya Heyetinden Bakanlıklara Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve ilçe belediye başkanlarından oluşan Malatya heyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, Ankara’da

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Başkan Büyükkılıç, toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir süre görüştü.

Ali Babacan: Sayın Erdoğan’ı Çarşıya Çıkıp İnsanların Arasına Karışmaya Çağırıyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı DEVA Partisi Genel Merkezi’nde ziyaret etti.c

Yang Jiechi, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile İsviçre’de görüşecekc

Çin Komünist Partisi (ÇKP) Merkez Komitesi Siyasi Bürosu Üyesi ve ÇKP Merkez Komitesi Dış İlişkiler Komisyonu Ofisi Direktörü Yang Jiechi’nin ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile İsviçre’de görüşeceği bildirildi.

Çakır ve Kahtalı Arapgir’de vatandaşlarla bir araya geldi

Çakır “Türkiye’nin 50-100 yılını gören ve düşünen bir Cumhurbaşkanımız var

Deva Battalgazi İlçe Başkanlığından Bir İstifa Daha

Tuğba Farimaz Demokrasi ve Atılım Partisi Malatya Battalgazi Kadın Çalışmaları Başkanlığı görevinden İstifa Ettiğini Açıkladı.

Başkan Güder, Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi

Başkan Güder: “Bu Meslekler Her Şeyden Önce Gönül, Sevda, Fedakarlık İşidir”

Başkan Kiraz’ın 3600 Ek Gösterge İle İlgili Açıklaması Gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz’ın yaptığı 3600 Ek Gösterge ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi.

İl Başkanı Yıldırım Battalgazi’deki Yatırımları Takdirle Karşılıyoruz

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, hizmette durmak yok, yola devam mottosuyla hareket eden Battalgazi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve yapımı devam eden hizmet ve yatırım alanlarını gezdi.

Kahtalı’dan Eskimalatyalılara hastane müjdesi

“Eskimalatya’ya Semt Polikliniği ve Göçmen Sağlığı Merkezi yapacağız”

Elif Ağbaba İçin Malatya Şehir Mezarlığında Cenaze Namazı Kılındı

CHP Genel Başkanı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın annesi Elif Ağbaba Malatya Şehir Mezarlığında sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Başkan Soyer Brüksel'de İzmir ofisi açmak istiyoruz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Belçika Büyükelçisi Paul Huynen ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Başkan Tunç Soyer “Dünyada İzmir ofisleri açıyoruz.

Toplam 954 haber.