Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

AK Partili Çalık: 2023’e emin adımlarla gideceğiz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Biz 20 yıldır milletimizle birlikte yol yürüyoruz.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Soydaşlarını Ağırladı

Kırım Dernekleri Federasyon Başkanı, Kocaeli Kırım Tatarları Derneği Onursal Başkanı ve GEBKİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim ARACI, Körfez Kırım Tatarları Derneği Başkan Yardımcısı ve Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ile Körfez Kırım Tatarları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Can Özgülenç, kendisi de Tatar asıllı olan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı makamında ziyaret etti.

Tüfenkci'den TKDK ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Malatya İl Koordinatörü Murat Tunç'u ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Mv. Ağbaba' Bu Zamlarla Esnafın Ayakta Kalabilmesi Mümkün Değil

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Ağbaba ve CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Kahveciler Odasını Ziyaret Etti.

Tüfenkci, Halk Günü programında vatandaşlarını talepleri dinledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya'nın kamu yatırımlarında çok iyi noktada olduğunu belirterek, verilen sözleri yerine getirerek, Malatya'da, birçok yatırımı hayata geçirdiklerini söyledi. Tüfenkci, 'Malatya'mızın 6. Bölge teşviklerinden faydalanması ile birlikte organize sanayisinde 30 bine yakın istihdam sağlandı' dedi.

Başkan Büyükkılıç’tan Tapu Kadastro 11. Kayseri Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tapu Kadastro 11. Kayseri Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, birimleri tek tek gezdi.

AK Partili Çalık Milletimize ucuz ürün satılacak alanları oluşturuyoruz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Milletimize ucuz ürün satılacak alanları oluşturmaya devam edeceğiz.

Tüfenkci: 'Devlet millet omuza omuza büyük işler başardık'

24 Ocak 2020'de meydana gelen depremin ikinci yıldönümünde açıklama yapan Milletvekili Bülent Tüfenkci, 'Yaraları birlikte sardık, Devlet millet omuza omuza büyük işler başardık' dedi.

Başkan Büyükkılıç’tan Havalimanı İncelemesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 8 milyon yolcuya hizmet etmesi hedeflenen ve kar yağışına rağmen inşaatı hızla devam eden Kayseri Havalimanı Yeni Terminal Binası çalışmalarını yerinde inceledi.

AK Partili Çalık: 14 bin kişiye güvenli ve sıcak yuva oldu

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da deprem konutlarından 3 bin 434 konutun yapımının tamamlanarak hak sahiplerine teslim edildiğini ve yaklaşık 14 bin kişinin güvenli ve sıcak yuvalarına kavuştuğunu bildirdi.

Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Yeşilyurt Mesleki Eğitim Ve Yaşam Merkezini İnceledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “ Tekstil, Kuaförlük, Aşçılık ve Biçki- Dikiş kurslarının yanı sıra Erdem Okulu, Robotik Kodlama, Yazılım ve Bilimsel Atölyelerin yer aldığı Yeşilyurt Mesleki Eğitim ve Yaşam Merkezi, sosyal belediyecilik hizmetlerine örnek gösterilecek kıymetli bir yatırımdır.” diye konuştu.

Mv. Tutdere Uyardı' Ertelemeye İlişkin Haberler Gerçeği Yansıtmamaktadır'

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, tütüne hapis cezası getiren yasanın ertelendiğine ilişkin çıkan haberler üzerine açıklamalarda bulundu.

CHP'li Kiraz'dan esnafa geçmiş olsun ziyareti

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz: 'Galerici Sitesi afet bölgesi ilan edilmeli'

Başkan Büyükkılıç, Müsiad Kayseri’nin Yeni Yönetimini Kabul Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Başkan Kiraz'dan Zam Eleştirisi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, 'Zamlarla ilgili yaptığı değerlendirmede iktidar insanların yoksulluğuyla alay etmektedir' dedi.

Yeşilyurt Kent Konseyi Kadın Meclisi ‘Türkiye’de Kadın Hakları’ Semineri Düzenledi

Yeşilyurt Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen ‘Türkiye’de Kadın Hakları’ seminerinde konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ 2022 Yılını Kadın ve Aile Yılı olarak ilan ettik. Yıl boyunca düzenleyeceğimiz kültürel ve sosyal etkinliklerle kadın ve aile kavramının ne kadar önemli ve değerli olduğunu ön plana çıkartacağız.” diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Büyükkılıç’a Ziyaret

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

AK Partili Çalık Altay Kışlası’nda yeni bir yerleşim alanı oluşacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Altay Kışlası’ndaki 2 bin dönümlük alanın Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne devrinin gerçekleştiğini ifade ederek, “Özsan ve Yeni Sanayi Siteleri, Keresteciler, Ayakkabıcılar, Mobilyacılar, Yapı Malzemecileri, Gıda Toptancıları, Oto Tamircileri, Demirciler, Depolama Alanları, Tekstil Atölyeleri ve Galerici Sitelerinin de içinde olabileceği Malatya’nın yeni bir yerleşim alanı oluşacak.

Milletvekili Kahtalı'dan kütüphane açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Millet Bahçesinin içerisinde yapımı devam eden kütüphanenin Doğu Anadolu’nun en büyük kütüphanesi olacağını belirterek, inşaat çalışmalarının sorunsuz bir şekilde sürdüğünü söyledi.

Toplam 1158 haber.