Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan Akgün’den “Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Mesajı...

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, “19 Mayıs İstiklal ve İstikbal Mücadelemizdeki en kritik eşiktir” dedi.

Nobel Barış Ödülü Adayı Dünyaca Ünlü Yazardan İngilizce Barış Psikolojisi

Kitapları 73 dile çevrilen, 82 eşsiz eserin dünyaca ünlü yazarı ve Nobel Barış Ödülü adayı Akif Manaf’ın, “Barış Psikolojisi” kitabı şimdi de İngilizce olarak yayınlandı.

Başkan Gürkan, Malatya’ya Doğuda Ve Batıda İki Devasa Park Kazandırıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan geçtiğimiz günlerde Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından temeli atılan 100. Yıl Kent Parkında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı.

Keskin’den 19 Mayıs Mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Mesaj yayımladı.

Gürkan: Fuarlar Kitapseverleri Bir Araya Getiren Önemli Organizasyonlar

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bu yıl 9’uncusu organize edilen Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını gezdi.

Başkan Güder’den 19 Mayıs Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Ecdadımızın Bağımsızlık Yürüyüşü Başka Milletlere Örnek Olmuştur

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Sadıkoğlu: Akaryakıt zamları nakliye sektörünün belini büküyor

Malatya Nakliyeciler Sitesi'ni ziyaret ederek site esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Akaryakıta gelen zamlar nakliye sektörünün belini büküyor” dedi.

Fırat Elektrik 2022 Yılı İlk Çeyrek Elektrik Tüketim Oranları Açıklandı!

Fırat Bölgesi'nde 2022 yılı Ocak, Şubat, Mart dönemlerine ait elektrik tüketim oranları açıklandı.

Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Toplantısı Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022 yılı Mayıs ayı IV. birleşimi Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında, 17 Mayıs 2022 Salı günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.

Mert, Biz Koşturursak, Vatandaş Rahat Eder

Akçadağ İlçesi Gürkaynak Mahallesi’nde yapılan altyapı yatırımlarını inceleyen MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, “Ekip halinde saha birlik ve beraberlik içinde çalışırsak vatandaş rahat eder” dedi.

5 Hemzemin Geçit İçin Çalışmalar Başladı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Eskimalatya ve Hatunsuyu mahallesindeki tren hatları alt geçidine yapılan tüp geçit çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgiler aldılar.

Baruş: Beydağı Gibi Heybetli Kal Malatya

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Isparta Valiliğine atanan Malatya Valisi Aydın Baruş onuruna Nikâh Sarayında veda programı düzenledi.

Başkan Güder: Açılışa Tüm Halkımız Davetlidir

Battalgazi Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Yatırımları kapsamında ilçeye kazandırılan ve 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat: 14.00’te açılış töreni düzenlenecek olan ‘Tenis Kortu, Basketbol ve Voleybol’ sahalarında son kontrolleri gerçekleştiren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, açılışa tüm vatandaşları davet etti.

Mayıs Ayı III. Birleşimi Gerçekleştirildi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022 yılı Mayıs ayı III. birleşimi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında, 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü saat 15.30’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.

Yazarlardan 9. Malatya Anadolu Kitap Ve Kültür Fuarı’na Övgüler

Malatya 9. Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na katılan yazarlar, kitap fuarı organizasyonunun yerinde ve başarılı olduğunu belirterek, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Toplam 2435 haber.