Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Gençlik Yarınlara İlerliyor Bayramlıkları Ocak Giydiriyor

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül bir basın açıklaması yaparak, gençleri bayramlıklarını almak için Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı’na davet etti.

İleri Seviye Arama Kurtarma Eğitimi Tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde gönüllülük esasına göre oluşturulan (AKUT) arama kurtarma ekibine ileri seviye arama kurtarma eğitimi verildi.

Kursiyerlerin El Emeği Ürünleri Kervansaray’da Sergileniyor

Battalgazi Belediyesi bünyesinde açılan kurslarda eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı çalışmaların yer aldığı "El emeği görücüye çıkıyor’ sergisi açıldı.

Sınava Giren Gençler, Sınav Yorgunluğunu Canbay&Wolker Konserinde Attı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumu Sınavı’na (YKS) giren gençlerin sınav stresini atlatabilmeleri amacıyla ‘Yaz Konserleri’ kapsamında Canbay&Wolker konseri düzenledi.

Yaza Merhaba- Sosyal Uyum” etkinliği

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanlığı ve Kızılay Malatya Toplum Merkezi tarafından Taştepe Mahallesinde ikamet eden çocuklarla “Yaza Merhaba- Sosyal Uyum” etkinliği gerçekleştirildi.

Malatya Kızılay’dan Vali Şahin’e Ziyaret

Türk Kızılay’ı Denetim Kurulu Üyesi Umut Yalçın, Malatya Şube Başkanı Dr. Harun Kurt ve il yönetimi Vali Şahin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Şengönül: YKS Sınavına Girecek Tüm Kardeşlerime Başarılar Diliyorum

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, 18 Haziran’da YKS Sınavına girecek olan öğrencilere başarılar dilediği bir basın açıklaması yaptı.

Fotoğraf Sergisi Övgü Topladı

Değerli Hayatlar Eğitim Derneği-DEHADER tarafından İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün finansman desteğiyle ve birçok kamu kurumunun katkısıyla yürütülen Hayata Değer Kat Projesi çerçevesinde Yeşilyurt Milli Egemenlik Ortaokulu öğrencilerinin çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisi açıldı.

Oda Başkanlarından Vali Şahin’e Ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden Malatya Valisi Hulusi Şahin'e Hayırlı Olsun Ziyareti.

Anadolu Ajansından Hayırlı Olsun Ziyareti

Anadolu Ajansı Gaziantep Bölge Müdürlüğü Başmuhabiri Ramazan Ercan (AA) Malatya İl Temsilcisileri Malatya Valisi Hulisi Şahin'i makamında ziyaret ettiler.

Akçadağ Kepez’e İlk Kez Kanalizasyon Hattı Yapılıyor

Akçadağ İlçesi Kepez Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, ilk kez kanalizasyon hizmetine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Malatya Renklenmeye Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından uygun görülen yerler ile duvarlara İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesinde eğitim gören Güzel Sanatlar Bölümü Resim Öğretmenliği öğrencileri tarafından topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında, sanatsal çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Eğitim Kart Projesi TOBB Başkanı’na sunuldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve kitap-kırtasiye sektörü temsilcileri, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek “Eğitim Kart Projesi” hakkında bilgilendirme yaptı.

İnönü Üniversitesinde “Lojistik Çalıştayı” Düzenlendi

Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesinin katkıları ve ev sahipliğinde Kongre ve Kültür Merkezinde “Malatya’da Lojistik Çalıştayı” düzenlendi.

TFF 3. Lig’e yükselen Arguvan Belediyespor’da Hazırlıklar başladı

2021 – 2022 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig’den TFF 3. Lig’e yükselen Arguvan Belediyespor’da yaz dönemi öncesi kulübün yeni sezon için talimatlara uygunluk kriterlerini yerine getirmesi için hazırlıklar başladı.

Doğanşehir Beğre’nin İçme Suyu Altyapısı Yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Toplam 2435 haber.