İYİ Parti'den Sivas'a Cumhuriyet Bayramı ziyareti

İYİ Parti'den Sivas'a Cumhuriyet Bayramı ziyareti

PAYLAŞ

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında İYİ PARTİ Malatya Gençlik Kolları Başkanı Özge Arı ve beraberindeki ekip Cumhuriyet'e giden yolda önemli bir yeri ola Sivas iline ziyaret gerçekleştirirken, İl Yöneticileri de Atatürk Anıtına çelenk koyarak Bayramı kutladılar.

Sivas Kongresinin yapıldığı tarihi binanın önünde mesajını veren İYİ Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Özge Arı "Sizler yani yeni Türkiye'nin genç evlatları yorulursanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar Türk gençliği gayeye bizim yüksek idealimize durmadan yorulmadan yürüyecek diyen Atamızın izinde hedefe kararlılıkla yürüyeceğiz. Bu kutlu yürüyüşte  arkadaşlarımızın sayısı hergün artarak devam ediyor. İYİ GENÇLİK Türk gençliğinin sorunlarını çok iyi analiz edip Türkiye Cumhuriyetine hizmet için kendini sürekli yetiştirmektedir. Bu anlayış içerisinde Cumhuriyetimizin ilelebet yaşaması için and içeriz" dedi. 
CUMHURİYET BAYRAMI kutlamaları kapsamında İYİ PARTİ il yönetimi ve Kadın Kolları Teşkilatı Atatürk anıtına çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundu.

Bulten

Rasajans

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN