Rasajans Haberleri

Rasajans Haberleri

Rasajans haberleri, haber editörü Rasajans tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Facebook Kullanıcı Sayısı 3 Milyara Yaklaştı

2022 yılı ilk çeyreği itibarıyla dünyada aktif Facebook kullanıcı sayısı 2,93 milyar olurken, Facebook’un dünya çapındaki en büyük sosyal ağ olarak kayıtlara geçtiği görüldü.

Usluer: Yargıya Güvenin Kaybolması Demokrasi Sorunudur

Memleket Partisi Genel Başkanvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Memleket Partisi Genel Merkezi'nde gündemi değerlendirmek üzere düzenlediği basın toplantısında, “Bugün yaşadıklarımız; enflasyon, istikrarsızlaşma, yargıya güvenin kaybolması demokrasi sorunudur.” Dedi. Usluer konuşmasına şöyle devam etti.

ABB Toplam 69 Taşınmazını İhale İle Satışa Çıkarıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, konut, dükkân ve arsalardan oluşan toplam 69 taşınmazını satışa çıkarıyor.

Maymun Çiçeği Virüsü Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Nokta!

Bilim dünyasını son günlerde yüksek dereceli alarma geçiren Maymun Çiçeği Virüsü (Monkeypox) tüm dünyada yeni bir pandemi korkusuna neden oldu.

Başkan Şahin Uluslararası İş Formu Basın Toplantısı’nda Konuştu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) koordinasyonunda ve Ticaret Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul’dan sonra ilk defa Gaziantep’te düzenlenen Uluslararası İş Formu (İBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi basın toplantısı yapıldı.

Başkan Güngör Gençlerimizin Daima Yanındayız

KSÜ öğrencileriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “ Öğrencilerimize, gençlerimize sosyal ve kültürel anlamda katkı sağlamak için önemli çalışmalar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Kahramanmaraş Akademi’ye yoğun bir ilgi var.

Başkan Büyükkılıç, 13 Milyon Tl’lik Projede 3 Bin 200 Adet Küçükbaş Hayvan Dağıttı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Koyunlar Artıyor, Meralar Şenleniyor’ projesi kapsamında 3 bin 200 adet küçükbaş hayvan dağıtım törenine katıldı.

Atina Belediyesi’yle dört konuda mutabakat

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Yunanistan ziyareti kapsamında Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyannis ile bir araya geldi.

Genç MÜSİAD'dan genç ihracatçılara anlamlı ödül

Genç MÜSİAD tarafından, ülke ekonomisine ihracat yaparak katkı sunan gençlerin sayısını artırmak ve onları ihracata daha fazla teşvik etmek amacıyla organize edilen "Altın Konteyner İhracat Ödülleri" MÜSİAD Genel Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu

Şehit Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli Dualarla Uğurlandı

Vali Hulusi Şahin, Kuzey Irak’ta teröristlere yönelik düzenlenen Pençe-Kilit Operasyonunda 4 silah arkadaşı ile birlikte şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli’nin cenaze törenine katıldı.

Ağbaba 'Zorunlu Emeklilik Dayatması Açlık Dayatmasıdır'

Yanyana Çalışan İşçilerden Biri 52 Diğeri 62 Yaşında Emekli Oluyor

Malatya Polisi Suçlulara Göz Açtırmıyor

Malatya Polisi, huzur ve güvenliğin temini yönünde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Mansur Yavaş Duyurdu: İstasyon Caddesi’nin 25 Yıllık Trafik Çilesi Sona Erdi

Başkent'te ulaşım hamlesi başlatan Ankara Büyükşehir Belediyesi, katlı ve köprülü kavşak çalışmaları başta olmak üzere yeni yolları birer birer tamamlıyor.

Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü!

Sınır Ötesi Pençe Kilit operasyonunda, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli'nin (25) acı haberi, Malatya'daki ailesine verildi.

35 Yaş Üzeri Anne Adaylarına Özel 8 Öneri

Eğitim, kariyer, ekonomik zorluklar, yaşam tarzı derken günümüzde anne olma yaşı giderek yükseliyor. Son yıllarda 35 yaş ve üzeri anne adaylarının sayısında büyük artış yaşanıyor.

İlk Şarkım Anne, Babamın Gururu Olsun

"Söz" isimli eseriyle ilk kez müzik dinleyicisiyle buluşan Beril, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musıkisi Devlet konservatuarı Çalgı eğitimi bölümünde kanun ve piyano öğrencisi olarak tamamlamasına rağmen yorumcu olarak da beğeni kazandı.

Toplam 5030 haber.