Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Başkan Evren' Malatya'mıza Hayırlı Olsun'

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren Geçtiğimiz ay hizmete açılan Battalgazi Devlet Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Sezai Demirel'i makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları’ndan Hafta Sonu Mesaisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

19 Milyondan Fazla Ziyaretçi Ağırladık

2022 yılının Ocak ve Haziran ayları arasında ülkemizi ziyaret eden 19 milyon 530 bin 618 ziyaretçi varken, bunun 5 milyon 564 bin 818’i sadece haziran ayında gerçekleşti.

MÜSİAD Ticari Diplomasi Faaliyetlerine Hız Verdi

MÜSİAD heyeti, Almanya, Çin, Fransa, Rusya, Pakistan, Kamerun ve Özbekistan'ın Ankara misyonlarına ziyarette bulunarak, ticari diplomasi alanında temaslarda bulundu.

Başkan Seçer, İstiklal Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyen Başkan Seçer, vatandaşlarla da sohbet etti.

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan’dan Başkan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet İş Kurucu ve Onursal Başkanı 22-23. Dönem Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Hizmet İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri ile beraberindeki heyeti kabul ederek bir süre görüştü.

Milletvekili Tüfenkci Kuluncak'da partililerle bir araya geldi 

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kuluncak İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Noğay: Malatya Büyükşehir Belediyesi 2023 Expo Kapsamında 700 M2 Bahçe Oluşturacak

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek 2023 yılında yapılacak olan EXPO ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Gürkan’dan Havelsan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ankara ziyaretleri kapsamında havacılık ve savunma sektöründe ülkemizin önemli teknoloji firmalarından biri olarak kabul edilen HAVELSAN’ı ziyaret etti.

Gürkan: Yapılan Ve Yapımı Devam Eden Hizmet Ve Yatırımlarla Alakalı İstişarelerde Bulunuyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’da yapılan ve yapımı devam eden hizmet ve yatırımların hızlı bir şekilde nihayetlenebilmesi için Ankara’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunuyor.

Başkan Güder’den Zeynel Abidin Türbesi Vakfına Muharrem Ayı Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Muharrem ayı dolayısıyla Hz. İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı Başkanı Celal Abbas Karaduman’ı ziyaret etti.

Başkan Güder’den Başhekim Karaaslan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Erol Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Başkan Gürkan ve Vali Şahin'den Yeni Malatyaspor'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Gürkan, ' Her Malatyalı Takımımızı Destekleyecek'

Bilim İnsanı Prof. Dr. Emir’den MASTOB’e Ziyaret

Amerika Da Akademisyen Olarak Görev Yapan Bilim İnsanı Prof. Dr. Birol Emir (MASTÖB) Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şubesini Ziyaret Etti

Vali Hulusi Şahin’den Kale İlçesine Ziyaret.

Kale Kaymakamlığı ve Kale Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, Kaymakam Abdulselam Bıçak ve Belediye Başkanı Murat Koca’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Vali Hulusi Şahin’den Cem Vakfına Ziyaret.

Cem Vakfı Malatya Şubesi Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, Vakıf Başkanı Eşref Doğan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

İl Müdürü Macit'den en büyük böğürtlen bahçesi ziyaret

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi Sürgü Mahallesi'nde 7 bin metrekare alanda örnek olarak kurulan bölgenin en büyük böğürtlen bahçesi ziyaret edildi..

Milletvekili Ersoy’dan Başkan Büyükkılıç’a Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile beraberindeki heyeti ağırladı.

Başkan Seçer, Büyükşehir’in YKS Tercih Danışmanlığına Başvuran Öğrencilerle Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin uzman eğitimci kadrosuyla ücretsiz olarak öğrencilere YKS tercih danışmanlığı desteği sunduğu Kongre ve Sergi Sarayı’nı ziyaret etti.

TESKOMB Bölge Birliğinden Vali Şahin'e Ziyaret

TESKOMB Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ve yönetim Kurulu Üyeleri Ali Evren, Kazım Karabekir Canal Malatya Valisi Hulusi Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Güder'den Berk'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr.Öğr.Üyesi Erhan Berk’e "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirerek, yeni görevinin kendisine ve Malatya'ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Hulusi ŞAHİN’den Darende İlçesine Ziyaret.

İlçe ziyaretlerine devam eden Vali Şahin Darende İlçesini ziyaret etti. İlk olarak Darende Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden Vali Şahin Darende Kaymakamı Ökkeş Safa Türkoğlu, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan tarafından karşılandı.

Başkan Büyükkılıç’a Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan ve STK’lardan Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Topuz ve dernek üyeleri ile Hacılar Genç İş Adamları Derneği (HAGİAD) Başkanı Fatih Erkan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Vali Hulusi ŞAHİN ’den 2. Organize Sanayi Bölgesine Ziyaret.

Vali Hulusi Şahin 2. Organize Sanayi Bölgesinde ziyaretlerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; esnaf, vatandaş ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

ABB Başkentlileri Tarihi Yolculuğa Çıkarıyor: ‘Ankara Miras Şantiye Gezileri’ Başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent tarihini tanıtmak ve turizmi canlandırmak amacıyla Arkeopark, Roma Tiyatrosu ve Ankara Kalesi Sokak Sağlıklaştırma restorasyon ve konservasyon çalışma alanlarını Başkentlilerin ziyaretine açtı.

Ay Yıldızlı Kur'an-ı Kerimler MHP'den

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı'nın Kur'an Kursu Ziyareti

Tüfenkci'den Yeni Malatyaspor yönetimine hayırlı olsun ziyareti

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Tüfenkci : " Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi ile bir telefon görüşmemiz oldu"

Başkan Koçak'tan Türk Ocağı'na Ziyaret

Ankara Pütürgeliler Dayanışma Derneği Başkanı Ecz. Güzin Koçak, Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Başkan Seçer, Silifke’de Esnafın Sorun Ve Taleplerini Dinledi

Başkan Seçer, Silifke ilçesi Gazi Mahallesi’nde ziyaret ettiği esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek, “Hayırlı işler” temennisinde bulundu.