Kutlu Olsun Haberleri

Kutlu Olsun Haberleri

Başkan Güder’den Ramazan Bayramı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğuna işaret ederek, “Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Başkan Sadıkoğlu: Fedakârca hizmet eden sağlık camiasının günü kutlu olsun 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sadıkoğlu TOBB’un 70. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, TOBB’un 70. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MHP İl Başkanı Samanlı' Tüm Gazetecilerimizin Günü Kutlu Olsun'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Sadıkoğlu Malatya’daki sigortalılık oranı yüzde 38’den 51’ye yükseldi

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Sigortacılık faaliyeti gösteren üyelerimizle sigorta acenteleri ve sigorta eksperleri başta olmak üzere sigortacılık sektöründe görev yapan tüm çalışanların, 31 Mayıs-4 Haziran Sigorta Haftası kutlu olsun” dedi.

Başkanı Akgün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu olsun

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. Yılı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.

Başkan Özbey 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Gençlik Kolları Genel Başkanı Serkan Can Özbey 8 Mart Dünya Kadınları Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Mv. Fendoğlu Ruhun Şad Olsun Mekanın Cennet Doğum Günün Kutlu Olsun Başbuğ'um

Mv. Fendoğlu Ruhun Şad Olsun Mekanın Cennet Doğum Günün Kutlu Olsun Başbuğ'um