Kayseri Haberleri

Kayseri Haberleri

Büyükkılıç Kayseri’mizin Suyu Yegâne Sudur

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Büyükkılıç’tan 75 Milyon Tl’lik Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde altı futbol sahası başta olmak üzere 5 yeni projenin daha temelini attı

İç Anadolu Bölgesi’nde İlk Ve Tek Glütensiz Kafe Açıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, dışarıya bağımlı kalmadan glütensiz tüm ürünlerin kendi üretimi olan ve İç Anadolu Bölgesi’nde ilk ve tek kafe olacak Glütensiz Kafe açıldı.

Başkan Büyükkılıç, Türkiye Karate Federasyonu Yöneticilerini Ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Karate Yıldızlar ve Yurt Lig Türkiye Şampiyonası devam ederken, Türkiye Karate Federasyon Başkanı Mehmet Kör ve beraberindeki heyet, Başkan Büyükkılıç’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkan Erdoğan’dan Kayseri Büyükşehir’e Ödül

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da gerçekleşen ve toplam 224 belediyenin 262 farklı proje fikriyle rekabet ettiği Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması'nda ‘Geleceğin Mucitleri’ isimli proje ile ödül kazandı.

Başkan Büyükkılıç’ın Ankara’da Yoğun Gündemi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Büyükşehir’in Türkiye’ye Örnek Projesi’nin Temeli Atıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği ile hayırsever Saffet Arslan’ın destekleriyle Türkiye’ye örnek olacak Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’nin temeli atıldı.

Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’nin Temeli Atılıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm vatandaşlardan dua alacak uluslararası alanda ‘Hospice’ diye bilinen ‘Kanser Hastalarına Tedavi Sonrası Bakım Merkezi’ projesinin temelini Pazartesi günü atıyor.

Büyükkılıç 17 Belediye Başkanımız Maaşını Afad’a Bağışladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘Ben de Varım’ kampanyasına katkı sağlamak amacıyla Kayseri’deki 17 belediye başkanının bu ayki maaşlarını AFAD’a bağışlama kararı aldıklarını duyurdu.

Büyükkılıç, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Örgütü Türkiye Temsilcisini Ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Örgütü ve Uluslararası Gençlik Dayanışma Derneği yetkililerini makamında kabul etti.

Bölgenin En Güçlü Su Laboratuvarları Kaski’de

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü Laboratuvarları, analiz ve ölçümlerde, akredite parametre ve metot sayısını 197’ye çıkardı. KASKİ Su Analizleri Laboratuvarları, bu başarısıyla Türk Akreditasyon Kurumu’ndan (TÜRKAK) yine tam not alarak bölgede lider konuma ulaştı.

Başkan Büyükkılıç’tan Ticaret Borsası’na Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Borsası’nı (KTB) ziyaret ederek, Başkan Recep Bağlamış ve yönetimi ile çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir’den Organik Hizmet

Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan organik lezzetlerin adresi Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı, 31 Temmuz Cumartesi gününden başlayarak haftada 3 gün Kayserililerle buluşacak.

Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı İle Bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte İl Başkanlığı’ndan katıldığı video konferans yöntemiyle parti teşkilatıyla bayramlaştı.

Biz Anadoluyuz Ekibinden MTÜ’ye Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde başlatılan ve İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Kayseri`den Malatya’ya gelen 45 öğrenci ve görevli öğretmenleri tarafından Malatya Turgut Özal Üniversitesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

Büyükkılıç, Ankara’da 288 Milyon Tl’lik İmzayı Attı

İller Bankası’ndan Kayseri’ye 288 milyon TL’lik destek sağlayacak projede imzalar atıldı.

Başkan Büyükkılıç, Kayserispor Olağan Genel Kurulu’na Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Berna Gözbaşı’nın güven tazelediği Kayserispor Olağan Genel Kurulu’nda birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verdi.

Büyükkılıç, Gençlerle Hem Tarihe Hem De Sağlığa Yolculuk Yaptı

Başkan Büyükkılıç, gençlerle tabiat ve doğa harikası Koramaz Vadisi’nde sabah yürüyüşü yaptı.

Başkanlar Kadim Kent Kayseri’ye Hayran Kaldı

Başkanlar Kadim Kent Kayseri’ye Hayran Kaldı

Başkan Büyükkılıç’tan “Kayserispor” Ziyareti

Başkan Büyükkılıç’tan “Kayserispor” Ziyareti

Kayseri Bilim Merkezi Bir Başarıya Daha İmza Attı

Kayseri Bilim Merkezi Bir Başarıya Daha İmza Attı

Büyükkılıç, Kayseri’yi Bilimin De Merkezi Yapıyor

Büyükkılıç, Kayseri’yi Bilimin De Merkezi Yapıyor

Kayseri’nin Başarısı, Türkiye’nin Başarısıdır

Kayseri’nin Başarısı, Türkiye’nin Başarısıdır

Kayseri’nin En Büyük Biyogaz Santrali İçin İmzalar Atıldı

Kayseri’nin En Büyük Biyogaz Santrali İçin İmzalar Atıldı

MTTB Genel Başkanı Karayelden, Vali Baruş’a Ziyaret

Türkiye-Avrupa Birliği KPK Başkanı, Kayseri Milletvekili, Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanı Dr. İsmail Emrah Karayel, Vali Aydın Baruş'u ziyaret etti.

Yaralı Kurt, Geçici Hayvan Bakımevi’nde Tedavi Altına Alındı

Şehirlerarası Malatya –Kayseri yolu Kürecik mevkiinde araç çarpması sonrası ağır yaralanan kurt, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne ait Yeni Köy Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’nde tedavi altına alınarak sağlığına kavuştu.

Büyükkılıç, Ak Parti Kayseri Kadın Kolları’nın Yeni Yönetimini Kabul Etti

Büyükkılıç, Ak Parti Kayseri Kadın Kolları’nın Yeni Yönetimini Kabul Etti

Türkiye Uçuyor Kayseri Uçuyor

Türkiye Uçuyor Kayseri Uçuyor

Kayserispor 5 kez galibiyeti kaçırdı

Hes kablo Kayserispor, bu sezon 5 kez öne geçtiği maçı kazanamadı.

Varela, Portekiz'e transfer oldu

Kayserispor'un eski futbolcusu Silvestre Varela, Portekiz'de kendine takım buldu.