Kahveci Haberleri

Kahveci Haberleri

Başkan Kahveci, Battalgazi’mizin Tercihi Yine Ak Parti

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde başlatılan AK Nokta kampanyası, Malatya ili Battalgazi ilçesinde de devam ediyor.

Başkan Kahveci'den YMS'ye Ziyaret

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Malatyaspor Kulübü yeni Başkanı Ahmet Yaman'ı ziyaret etti.

AK Partili Çalık: '20 Yıldır Yatırım ve Kazanımları Milletimizle Buluşturduk'

Malatya Mv. Öznur Çalık, Malatya'daki temasları kapsamında AK Parti Malatya İl Bşk. Yrd. İ. Hakkı Pekel, Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Galip Sökmen ve ekibi ile bir araya geldi.

Kahveciler Odası Başkanı Karanfil, Esnafımızın hakkını savunmak bizim görevimizdir

Malatya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Hacı Karanfil, 6 ay önce esnaf olarak 45 TL’ye aldıkları dökme şekeri şu anda 120-125 TL’ye alabildiklerini söyleyerek, şeker aldıkları toptancıların kendilerine piyasada şeker bulamamaktan yakındıklarını söyledi.

Keskin, Ekonomik sorunların aşılmasında birlik içinde hareket edeceğiz

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Battalgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru İnanç, AK Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Erdem ve parti yöneticileri Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Malatya Kahveciler Odası Ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle Malatya Kahveciler Odası Başkanlığına tekrar seçilen Başkanı Haci Karanfil ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Mv. Ağbaba' Bu Zamlarla Esnafın Ayakta Kalabilmesi Mümkün Değil

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Ağbaba ve CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Kahveciler Odasını Ziyaret Etti.

Başkan Kahveci Yeni Şire Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, son günlerde döviz kurunun düşmesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek amacıyla Yeni Şire Pazarı'nda toplanarak kutlama yapan vatandaşları ve Bakırcılar Çarşısında bedava tatlı dağıtan esnafı ziyaret etti.

Mv. Çakır'dan Esnaf Ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Namık Gören, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Özhüsrev ile birlikte kent merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek talep ve isteklerini dinledi.

Osman Güder’den, Memet Mert’e Ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Meclis Üyeleri ve beraberindeki heyet, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’ne getirilen Memet Mert’i ziyaret etti.

AK Partili Çalık: 3 Bin 500 Genç İstihdam Edilecek

Milletvekili Çalık, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'nin de katılımıyla AK Parti Battalgazi Mahalle Başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanları Kahveci ve Yalçınkaya'dan Desteğe Hazırız Mesajı

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, AK Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav ve teşkilat diğer mensupları Orman İşletme İl Müdürü Yakup Kalaylı'yı ziyaret etti.

Ak Parti Mv.Kahtalı COVİD-19 Bitmesi İçin Herkesin Aşı Olması Gerekiyor

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ve beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı İbrahim Karaman, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve parti üyeler katıldı, Malatya Kuyumcular Çarşısı ve Bakırcılar Çarşısında Esnafları ziyaret eden Vekil Kahtalı istişarelerde bulundu.

Başkan Kahveci Mahalle Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'nin Başkanlığında 15 mahallenin başkanlarıyla istişare toplantısı yapıldı.

Büro Memur-Sen Malatya Şubesi'nden Başkan Kahveci'ye Ziyaret

Memur-Sen'e bağlı Büro Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Fidan ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'yi ziyaret etti.

Başkan Kahveci, 'Ak Parti İle MHP, Yol ve Dava Arkadaşıdır'

Başkan Kahveci, 'Ak Parti İle MHP, Yol ve Dava Arkadaşıdır'

Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kahveci’ye Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’yi ziyaret etti.

Kahveci Esnafından Büyükşehir’e Teşekkür

Kahveci Esnafından Büyükşehir’e Teşekkür

Başkan Kahveci, Nisan Sonunda Hak Sahiplerine Teslim Edilecek

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, 24 Ocak depreminin ardından Gelincik Tepesi’nde yapımı devam eden konutların Nisan sonunda hak sahiplerine teslim edileceğini belirtti.

Tüfenkci, Güder ve Kahveci Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Müsiad’tan Başkan Kahveci’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’yi ziyaret etti.

Başkan Kahveci Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Kahveci Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneğinden Başkan Kahveci’ye Ziyaret

1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneğinden Başkan Kahveci’ye Ziyaret