Kahveci Haberleri

Kahveci Haberleri

Osman Güder’den, Memet Mert’e Ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Meclis Üyeleri ve beraberindeki heyet, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’ne getirilen Memet Mert’i ziyaret etti.

AK Partili Çalık: 3 Bin 500 Genç İstihdam Edilecek

Milletvekili Çalık, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'nin de katılımıyla AK Parti Battalgazi Mahalle Başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanları Kahveci ve Yalçınkaya'dan Desteğe Hazırız Mesajı

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, AK Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav ve teşkilat diğer mensupları Orman İşletme İl Müdürü Yakup Kalaylı'yı ziyaret etti.

Ak Parti Mv.Kahtalı COVİD-19 Bitmesi İçin Herkesin Aşı Olması Gerekiyor

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ve beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı İbrahim Karaman, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve parti üyeler katıldı, Malatya Kuyumcular Çarşısı ve Bakırcılar Çarşısında Esnafları ziyaret eden Vekil Kahtalı istişarelerde bulundu.

Başkan Kahveci Mahalle Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'nin Başkanlığında 15 mahallenin başkanlarıyla istişare toplantısı yapıldı.

Büro Memur-Sen Malatya Şubesi'nden Başkan Kahveci'ye Ziyaret

Memur-Sen'e bağlı Büro Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Fidan ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'yi ziyaret etti.

Başkan Kahveci, 'Ak Parti İle MHP, Yol ve Dava Arkadaşıdır'

Başkan Kahveci, 'Ak Parti İle MHP, Yol ve Dava Arkadaşıdır'

Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kahveci’ye Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’yi ziyaret etti.

Kahveci Esnafından Büyükşehir’e Teşekkür

Kahveci Esnafından Büyükşehir’e Teşekkür

Başkan Kahveci, Nisan Sonunda Hak Sahiplerine Teslim Edilecek

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, 24 Ocak depreminin ardından Gelincik Tepesi’nde yapımı devam eden konutların Nisan sonunda hak sahiplerine teslim edileceğini belirtti.

Tüfenkci, Güder ve Kahveci Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Müsiad’tan Başkan Kahveci’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Poyraz ve yönetimi, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’yi ziyaret etti.

Başkan Kahveci Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Kahveci Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneğinden Başkan Kahveci’ye Ziyaret

1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneğinden Başkan Kahveci’ye Ziyaret