Internet Haberleri

Internet Haberleri

Büyükşehir’in Adres Talep Başvuru Projesi Hizmete Girdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan, Melikgazi, Hacılar, İncesu ve Talas ilçelerinde ikamet eden vatandaşların adres talep başvuru işlemlerini Büyükşehir Belediyesi’ne gitmeden online olarak internet üzerinden yapılabileceği hizmeti hayata geçirdi.

Başkan Apohan’dan Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, yeni hicri yılbaşı ve Muharrem ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Apohan’dan Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İnternet, Televizyonu İkiye Katladı!

İŞTE EN ÇOK VAKİT HARCADIĞIMIZ ARAÇLAR

Malatyalı İş İnsanı Reşat Erdoğan’dan BİMYAD’a Ziyaret

Malatyalı İş İnsanı Reşat Erdoğan Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Apohan” Sağduyulu Olmak Zorundayız”

Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Gelen Başkanı Selim Apohan Ülkenin her alanda zor bir süreçten geçtiğini belirterek herkesin sağduyulu davranması gerektiğini belitti.

İnternet Hızında 101. Sıradayız

Yaşamımızın büyük bir parçası haline gelen internetin, ülkebazlı sabit geniş bant hızlarıbelli oldu.

TGK: İnternet Medyası, Yazılı Basına Zarar Vermeden Desteklenmeli

Malatya Gazeteciler Cemiyetinin bağlı olduğu Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı tarafından, 'Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne ilişkin olarak hazırlanan rapor, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'na sunuldu.

İyi Parti’den Bimyad Genel Merkezine Ziyaret

İYİ Parti Battalgazi ilçe Başkanı A. Erhan Yağlıcı ve Battalgazi ilçe yönetim kurulu üyeleri Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkan Apohan Özal ve Fendoğlu Anma Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, Hamit Fendoğlu ve Turgut Özal’ın ölüm yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Kaşdemir'e Anlamlı Ziyaret

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkez Çanakkale İl Temsilcisi Zafer Durmaz Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir'i Ziyaret Etti.

TSO Heyetinden BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

15 Temmuz Milli İrade Ocaklarından BİMYAD'a Ziyaret Etti

15 Temmuz Millî İrade Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi, Avrupa'dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Serdar Mamur Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Aslı Gizem Gündüz Gençlik Kolları Genel Başkanı Serkan Can Özbey Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezi Ziyaret Ettiler.

İşte Şubat Ayının En Çok Konuşulanları

Medya takip kurumu Ajans Press, medyada en çok konuşulan haber başlıklarını çıkardı. AjansPress’in 1-28 Şubat tarihleri arasında gazete, dergi, TV kanalları ve internet haber sitelerinde en çok haber olan içerikleri çıkardığı araştırmada, ilgili içeriklerde medyaya binlerce haber yansıdı.

Genel Başkan Apohan, Haber Siteleri de Basın Kanununa Tabi Olmalı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan," İnternet Medya yasası biran önce çıkmalı ve İnternet medyası yasal statüye kavuşturulmalı" dedi

Milletvekili Çakır’dan BİMYAD Genel Merkez Ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulunu tebrik etti.

İnternet Hızımız Düştü

Yaşamımızın büyük bir parçası haline gelen internetin, pandemi dönemiyle kullanımı artarken, ülke bazlı sabit geniş bant internet hızları da belli oldu.

TUYAD Sektör İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

TUYAD Başkanı Hayrettin Özaydın’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda uydu teknolojileri, kablo TV yayıncılığı ve İnternet tabanlı hizmet sektörüne yönelik vergi ve harçların azaltılması, RTÜK tarafından alınan lisans ücretlerinin yüksekliği ve bunların yarattığı ekonomik sorunlar dile getirildi

Ankara Büyükşehirden Eğitime Katkı: 2 Bin 166 Öğrenciye Servis Ücreti Desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla internetten ulaşıma kadar Başkent’te ‘öğrenci dostu’ uygulamalara öncelik veriyor.

Malatya Flaş Haber BİMYAD Ailesine Katıldı

Malatya’nın en eski ve köklü haber sitelerinden Malatya Flaş Haber kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Ailesine katıldı.

Türk Kızılay Malatya Şubesinden Bimyad’a Teşekkür Belgesi

Türk Kızılay’ı Malatya şubesi Desteklerinden Dolayı Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezine Teşekkür Belgesi Verdi.

Karademir'den BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Danışmanı Veysel Karademir Gazeteciler günü dolayısıyla Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezi (BİMYAD)'ı ziyaret.

Günümüzün 3’te 1’i İnternet Kullanarak Geçiyor

2021 verilerine göre, Türkiye’nin günlük internette harcadığı süre 7 saat 57 dakika oldu. Türkiye’nin bu istatistik ile 6 saat 54 dakika olan dünya ortalamasının üzerinde olduğu görüldü.

Kolaylı: İnternet Yasası Acilen Çıkarılmalı

TBMM Dijital Mecralar Komisyonunda konusan TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı, sorunları ve beklentileri dile getirdi.

Başkan Apohan, Basın Her Zaman Güçlü Olmalı

Kısa adı (BİMYAD) olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MKYK Üyesi Mv. Çalık’dan BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık beraberinde Ak Parti Malatya İl başkan yardımcısı Mahmut Üner Özer Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ülkü Ocaklarından Bimyad’a Ziyaret

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül ve yönetim kurulu tarafından Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği' (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve başkan yardımcısı Resul Özbey’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

BİMYAD 2. Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan yeniden başkanlığa seçildi.

Başkan Apohan Haberin Adresi İnternet Medyası Oldu

Malatya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ergün Koşar ve Yönetim Kurulu üyeleri Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezini ziyaret etti.

Maskar Basın Her Zaman Yanımızda Oldu

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar beraberinde Dernek yönetimi, Gençlik Kolları Başkan ve yardımcısıyla birlikte Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezine ziyarette bulundu.