Fabrikası Haberleri

Fabrikası Haberleri

Ekmek Ve Yemek Fabrikası İnşaatı Tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 11 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve bölgeye hizmet edecek şekilde planlanan ekmek ve yemek fabrikası inşaatı tamamlandı.

Vali Hulisi Şahin, Pancar Alım Kampanyası  Açılış Törenine Katıldı

Malatya Şeker Fabrikası 2022/2023 Yılı Pancar Alım Kampanyası Açılış Töreni Gerçekleştirildi Vali Hulusi Şahin Malatya Şeker Fabrikası pancar alımı ve şeker üretimi kampanyasının açılış törenine katıldı.

Gürkan, Şeker Fabrikamızın Korunması Malatya Açısından Çok Önemlidir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Şeker Fabrikası 67. dönem pancar alım sezonu törenine katıldı.

Bölgenin İlk Model Fabrikasında Sona Doğru

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü Prof. Dr. İlker Murat Ar’ın katılımıyla Model Fabrika toplantısı düzenlendi.

Kooperatifleri Ve Yerli Birliklere Büyük Destek: Halk Ekmek’te E-Ticaret Dönemi

Başkentte yerli üretimi artırmak amacıyla ‘Başkent Market’ modelini hayata geçiren Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası şimdi de hem kendi üretimi olan ürünleri hem de Kadın Kooperatifleri ve Yerli Birlikler tarafından üretilen uygun fiyatlı ürünleri elektronik ticaret (e-ticaret) uygulaması ile daha geniş kitlelere ulaştıracak.

Şeker Fabrikasında 280 TL'ye Mal Olan Şeker Fiyatı Şimdi 750-800 TL'ye Dayandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanlığında gerçekleştirdiği basın toplantısında ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kiraz; Malatya Şeker Fabrikası AKP Milletvekillerine rant olmuş

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz “Piyasada şekerin olmadığını belirterek “Şeker ya Kahtalı’nın firmasının deposunda ya TÜRKŞEKER’in” dedi.

Keskin Fabrika çıkışı 254 TL olan şekeri esnaf olarak 400 TL’ye almaya talibiz

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Ben çağrıda bulunuyorum, esnaf olarak, vatandaş olarak, Malatya Şeker Fabrikasında çıkışı 254 TL olan torba şekeri biz 400-450 TL’ye almaya razıyız, esnafa versinler.

Kiraz, Neden Diğer Toptancılar Değil De Kahtalı’nın Şirketi Bu İşi Yapıyor?

CHP İl Başkanı Enver Kiraz; AKP Milletvekili Hakan Kahtalı’ya seslendi; “Madem bir kazancı karı yoksa şunu yapsın, milletvekili sıfatı olarak bunu almamışsa, bir bayilikse desin ki ‘ben bu işi bırakıyorum tekrar Malatya esnafımız şeker fabrikasından şekerini alsın.’ Bunun önünde bir engel yok” dedi.

Başkan Özyalın, Şeker uygulamasında bakkal esnafı büyük sıkıntı yaşıyor

Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Nejdet Özyalın, Malatya Şeker Fabrikasından esnaflara torbayla satılan şeker satışının sona erdirilmesinden dolayı esnafların büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Bakkal esnafımız Aralık 2021 sonuna kadar sevk irsaliyesi ile Malatya Şeker Fabrikasından haftalık 20 torba şeker alabiliyordu

Hakan Yılmaz, Fabrika şekeri bakkallara dagitmali

İYİ parti Malatya İl başkanı Hakan Yılmaz, Türk Şeker Malatya Fabrikasında üretilen şekerin bakkal esnafı ve imalatlarinda Şeker kullanan üreticilere bizzat satılmasını beklediklerini söyledi.

Akıllı şehirler için yeni projeler

"Türkiye'nin Yeşil Hikayeleri" programı kapsamında düzenlenen “Yeşil Başlangıçlar İzmir Çalıştayı” Tarihi Havagazı Fabrikası'nda başladı. Akıllı Şehirler için hızlı hayata geçebilecek projeleri gündemine alan çalıştay, 23 Şubat Çarşamba günü de devam edecek.

Keskin’den çok sert açıklama Yazıktır, günahtır;  şeker satışında özel şirketi aradan çıkartın

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Şeker Fabrikasında üretilen şekerin 3 el değiştirdikten sonra özel bir şirket tarafından piyasaya pahalı bir şekilde sunulduğunu açıklayarak, “265 TL’lik torba şekeri bugün 400 TL’nin üzerinde görüyorlar, yarın 1 ay geçtikten sonra şekeri 500 TL’den paketleyerek satacaklar.” dedi.

Çerkez Yazısına Şimdi De Çimento Fabrikası

Ağbaba, “Şehrin en verimli arazilerinin olduğu bölgeye çimento fabrikası kurmak, Malatya’nın bağrına hançer saplamak istiyorlar.AKP’nin rant için yapmayacağı bir şey yok” dedi.

Ankara Halk Ekmek’te Zararına Satış Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi Ankara Halk Ekmek Fabrikası, ekmek fiyatlarıyla ilgili önemli bir duyuruyu Başkentlilerle paylaştı.

Meslek Fabrikası’nda 75 branşta kurs veriliyor

“Bacasız fabrika”da eğitimler başladı

Özbey Ailesinin Acı Günü!...

BİMYAD Genel Başkan Yrd. Malatya Sürmanşet Gazetesi Haber Sitesi Sahibi Gazeteci Resul Özbey’in Babasının amcası oğlu Malatya Şeker Fabrikası eski personellerinden emekli Kemal Özbey vefat etti.

Vali Baruş 66. Dönem Pancar Alım Törenine Katıldı

Malatya Şeker Fabrikası, 66. dönem pancar alımına düzenlenen törenle başladı.

Halk Ekmek Hizmet Ağını Genişletiyor

Büyükşehir Belediyesi Ankara Halk Ekmek Fabrikası, hizmet ağını genişletmek ve başta ekmek çeşitleri olmak üzere pastane ürünlerini Başkent’te daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla ekmek satış büfelerinin sayısını her geçen gün artırıyor.

Keskin’den Şeker Fabrikasına Tebrik Ziyareti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Şeker Fabrikası’nın 2020-2021 kampanya döneminde bu yıl 68 bin ton şeker üreterek, son 40 yılın en yüksek şeker üretimini yaparak Türkşeker’e bağlı 15 fabrika içinde birinci olması nedeniyle fabrika müdürü Suat Altun ve Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Nuri Murat’ı ziyaret ederek tebrik etti.

Ağbaba Şeker Fabrikası Sizlerin Sayesinde Tarihi Rekorlara İmza Atıyor. İyi Ki Varsınız

Ağbaba Şeker Fabrikası Sizlerin Sayesinde Tarihi Rekorlara İmza Atıyor. İyi Ki Varsınız

Ağbaba Kızılay Fabrikası İçin İşsizler Arasında Ayrım Yapılmamalı

Ağbaba Kızılay Fabrikası İçin İşsizler Arasında Ayrım Yapılmamalı

Çalık 1000 kişiye istihdam kapısı olacak

Malatya'da, 1989'da tamamlanan ancak hiç kullanılmayan atıl vaziyetteki Vagon Onarım Fabrikası alanına Türk Kızılayı Afet Barınma Sistemleri Fabrikasını kuruyor.

Başkan Özcan’dan Malatya Şeker Fabrikasına Ziyaret

Başkan Özcan’dan Malatya Şeker Fabrikasına Ziyaret

Vali Baruş, Şeker Fabrikasında İncelemelerde Bulundu

Üretimi yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak amacıyla Şeker Fabrikasını ziyaret eden Vali Baruş’u Fabrika Müdürü Suat Altun, fabrika yetkilileri ve fabrika çalışanları karşıladı.

Sadıkoğlu Hem İstihdam Hem Tedarikte Malatya Kazanmalı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu oda üyesi Malatyalı iş insanlarıyla Eski Vagon Fabrikasında kurulumu devam eden Kızılay’a ait 3 fabrikayı ziyaret etti.

Eski Vagon Onarım Fabrikası alanında inceleme

Başkan Gürkan, ‘40 yıldır Malatya’nın gündeminde olan ölü yatırım olarak adlandırılan alanı Kızılay ile el ele vererek aktif hale getirmek için gerekli çalışmaları yaptık’ dedi.