Etiket Haberleri

Etiket Haberleri

Şeftali Alerjisi Olanlar Besin Etiketlerini Çok Daha Dikkatli Okumalı

Yaz mevsimin en sevilen meyvelerinden şeftali, alerjik kişiler için sanıldığı kadar tatlı bir meyve olmayabilir.

Yılmaz; Halkın Açız sesini duyurana kadar susmayacağız

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, halkın zamlar karşısında çaresiz kaldığını, her gün değişen etiketler yüzünden psikolojik rahatsızlıkların ciddi boyutlarda arttığını söyledi.

Esma Kızılkan'dan Yeni Single Sessiz Çağrı

Esma Kızılkan'ın yepyeni teklisi "Sessiz Çağrı" Sony Music Türkiye etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.

Listelere Devire Devire Giriş

Nergiz, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve merakla beklenen yeni teklisi “Devire Devire” yi 15 Nisan'da Dijital Meydan etiketi ile dinleyicilerle buluşturdu.

Vali Baruş, Zincir ve Yerel Marketlerde Denetlemelerde Bulundu

Vali Aydın Baruş, Tarım ve Orman İl Müdürü Tahir Macit, Ticaret İl Müdürü Ahmet Demirbağ ile marketlerde temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik stokçuluk, fahiş fiyat ve etiket denetimi yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Etiket Denetimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, marketlerde temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik etiket denetimi ile unlu mamül satışı yapan işyerlerinde gramaj ve hijyen kontrollerine devam ediliyor.

Seven Ölsün Mü?

Voce music etiketi ve Selçuk Sal Küçük, Jesi Albayrak prodüktörlüğünde ilk profesyonel teklisi “Seven Ölsün mü?” ile Gül Alper renkli dünyaya adım attı.

Zabıtadan Kasa Ve Raf Fiyatı Denetimi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, kent genelinde bulunan zincir marketlerde raf etiket fiyatı ve kasa fiyatları konusunda denetim yaptı.

Altınbaş Üniversitesi’nde Verilen Mühendislik Eğitiminin Kalitesi Tescillendi

Altınbaş mezunu mühendise Avrupa etiketi

Büyükşehir Zabıtadan Gıda ve Etiket Denetimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için gıda ve etiket denetimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.