Esnaf Haberleri

Esnaf Haberleri

Keskin, yeniden TESK yönetiminde

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyeliğine dördüncü kez yeniden seçildi.

Sadıkoğlu, Seçimde Pusula Rengimiz Beyaz

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Eski Şire Pazarı, Kasap Pazarı ve Kuyumcular Çarşısı esnaflarını ziyaret etti.

Sadıkoğlu, Üyelerimizin menfaati için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, MAŞTİ, Yeni Köy Garajı ve Doğu Garajı esnaflarını ziyaret etti.

Akpınar Esnafı Sadıkoğlu Diyor

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Akpınar esnafını ziyaret etti.

Başkan Gürkan Çarşı Esnafındaki Kaynaşma Ve Dayanışma En Üst Seviyede Temayüz Etmekte

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kapalı Çarşı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.

ESKKK Başkanı Ali Evren Ahilik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Gibi Değerleri İçerisinde Barındırır

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren Kutlanmakta olan Ahilik Haftası nedeniyle şu açıklamayı yaptı:

Özsan Sanayi Sitesi Esnafı Sadıkoğlu’ndan Memnun

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Özsan Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Güder, Mesaiye Esnaf Ziyaretiyle Başladı

Sabah mesaiye esnaf gezisi ile başlayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, sorun ve talepleri yerinde dinledi. Her zaman esnaflarla iç içe olan Başkan Güder, “Cazibesi her geçen gün artan ilçemizdeki değişim ve dönüşümü birlikte gerçekleştiriyoruz” dedi.

Malatya’yı Her Konuda Yoğun Bir Hizmet Anlayışıyla Tanıştırmaya Gayret Ediyoruz

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek, 35’inci Ahilik Kültür Haftası kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ahi Heyeti Vali Hulusi Şahin’i Ziyaret Etti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Orhan Özbek ve Ticaret İl Müdürü Ahmet Demirbağ, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Vali Şahin’i makamında ziyaret etti.

Sadıkoğlu Haciz kararları çaresiz bırakıyor

Vergi borçları nedeniyle çıkarılan haciz kararlarının büyük mağduriyetler yaşattığını dile getiren Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu “Haciz kararları esnafı, tüccarı çaresiz bırakıyor.

Keskin, 'Milli ve Yerli Üretimin Sistemi Ahiliktir'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin,

Mansur Yavaş Esnaf Buluşmalarına Kale Bölgesi İle Devam Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent esnafıyla bir araya gelerek yaşadıkları sorunları, talep ve çözüm önerilerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

MTSO Başkan A. Baştürk'ten Ortak Akıl Vurgusu

Malatya kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunan MTSO Başkan Adayı Akif Baştürk, ortak ve istişareyi önemsediklerini söyledi.

Keskin Kurumların görevi uyarmak değil, sokağa çıkıp denetim yapmaktır

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, okul sezonu öncesi piyasaya sunulan okul ve kırtasiye ürünlerini denetlemekle görevli olan kurum ve kuruluşların vatandaşı uyarmak yerine, piyasaya çıkıp ürünleri denetlemesi gerektiğini söyledi.

Keskin, Marketler ve özel okullar kırtasiyecilik yapmamalı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, marketlerin kırtasiye satışı yapmasının yasaklanmasını istediklerini belirterek, vatandaşları kırtasiye ürünleri sektörünün temsilcisi olan esnaflardan yapma çağrısında bulundu.

Gürkan: Esnaf ve Mahalle Sakinlerimiz Toz Ve Topraktan Kurtuluyorlar

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Akçadağ İlçesi Kozluca Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundular.

Özhaseki Ve Büyükkılıç’tan İncesu Çıkarması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte İncesu’da İlçe Yatırımları İstişare Toplantısı düzenledi. Büyükkılıç ve Özhaseki toplantının ardından İncesu esnafını da ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

Keskin, Yeni sanayi sitesinde öncelik kayıtlı olan esnafındır

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, yeni sanayi sitesinde önceliğin kayıtlı olan esnafın olduğunu söyledi.

Keskin’den sanayi esnafına ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Sanayi Sitesinde esnaflar ziyaret ederek, burada sorun ve talepler konusunda istişarede bulundu.

AK Partili Çalık: Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Malatya Tabipler Odasını ziyaret ederek, Emeksiz Caddesindeki esnafla bir araya geldi.

Başkan Gürkan Akpınar Esnafıyla Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Evren' Malatya'mıza Hayırlı Olsun'

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren Geçtiğimiz ay hizmete açılan Battalgazi Devlet Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Sezai Demirel'i makamında ziyaret etti.

Çalık Her Zaman Esnafımızın Yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

Başkan Seçer, İstiklal Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyen Başkan Seçer, vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Şerifoğulları Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; esnaf, vatandaş ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

CHP'li Ağbaba' Esnaf ve Çiftçinin Borçlarının Faizlerini Sileceğiz'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba: 'EYT'nin gündeme gelmesinde bizim çok emeğimiz var'

Başkan Seçer, Silifke’de Esnafın Sorun Ve Taleplerini Dinledi

Başkan Seçer, Silifke ilçesi Gazi Mahallesi’nde ziyaret ettiği esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek, “Hayırlı işler” temennisinde bulundu.

Sağlık İl Müdürü Dr. Berk'e Esnaf Kuruluşları Başkanlarından Ziyaret

Malatya Sağlık İl Müdürlüğüne il Müdürü olarak ataması gerçekleştirilen Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk Malatya'nın Esnaf Odaları Başkanlarını misafir etti.

Keskin’den kayısı festivali daveti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, 25. Malatya Kayısı Festivali için 21 Temmuz Perşembe günü düzenlenecek olan kortej yürüyüşüne ve yapılacak etkinliklere başta esnaf camiası olmak üzere herkesi davet etti.