Battalgazi Belediyesinden Virüse Karşı Etkin Mücadele!

Battalgazi Belediyesinden Virüse Karşı Etkin Mücadele!

PAYLAŞ

Battalgazi Belediyesi ekipleri ilçenin her yerini kurduğu özel ekipler sayesinde dezenfekte ederek Covid Salgınına karşı tedbirlerini alıyor.

Battalgazi halkının sağlığını ön planda tutan Battalgazi Belediyesi Umuma açık her alanı cadde ve sokaklar ile önemli merkezleri Koronavirüse karşı güçlü tedbirler alarak ilaçlaması ve cadde ve sokakların genel temizliğinin sıklıkla yapılması vatandaşlardan tam not alıyor. 
       Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder "  Sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir. Biz, Battalgazi’mizde Koronavirüs salgına karşı güçlü tedbirler alıyoruz" dedi.
       Bölgenin en temiz ve düzenli ilçelerinin başında gelen Battalgazi ilçesi Belediye Başkanı Osman Güder ve ekibi sayesinde geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Durmak yok hizmete devam sözüyle Battalgazi ilçesini daha yaşlanabilir bir ilçe olması için Belediye ekipleriyle birlikte sosyal donatılarıyla, kültürlerin yaşatılmasıyla, altyapı çalışmalarıyla, Tüm sokakların Asfaltlanmasıyla Hizmet seferberliğiyle, Örnek ilçe olan Battalgazi Belediyesi çalışmanın haklı gururunu vatandaşlardan " Allah Razı Olsun " sözüyle hak ediyor.
 

Bulten

Rasajans

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN