Zam Haberleri

Zam Haberleri

Keskin, Esnafa hizmet etmenin Hakk’a hizmet olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz

Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayramı ziyaret için teşekkür ederek, “Biz oda başkanlarımız ile birlikte bir elin parmakları gibiyiz.” dedi.

AK Partili Çalık: Tütün üreticilerimizin her zaman yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde 10 bin dekar alanda yılda yaklaşık 2 bin 300 ton işlenmemiş tütün üretildiğini söyledi.

Hemşehrimizin Her Zaman Destek Ve Yardımlarını Gördük

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Danışmanı Güldal Akşit ve beraberindeki heyet, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Üfürüm nedir? Ne zaman ciddiye alınır?

Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ konu hakkında bilgiler verdi.

Çekirdeksiz kuru üzüm ihracatçısı önünü görmek istiyor

Çekirdeksiz kuru üzüm sektöründe belirsizlik pazar kaybına yol açıyor, zaman aleyhimize işliyor

Ankara, 5 Büyükşehir İçerisinde Pandemiden En Az Etkilenen Şehir…

2020 yılının mart ayından itibaren etkisini yalnızca sosyal yaşamda değil aynı zamanda ekonomik olarak da hissetmeye başladığımız pandemi sürecinden illerimizin nasıl etkilendiğini değerlendiren TÜGİAD Ankara Başkanı Zafer Yıldırım, OECD’ye göre son yüzyılın en büyük ekonomik krizini beraberinde getiren Covid-19 pandemisindenşehirlerimizin ekonomik olarak aynı derecede etkilenmediğidile getirdi.

İnternette En Çok Haber Siteleri Ve Video İçerikleri Görüntüleniyor

Geçen yılın son 3 ayında AB’de 16-74 yaş arası kişilerin online mecralarda en çok ne şekilde zaman geçirdiği belli oldu.

Mv. Ağbaba' Memur Zam Oranları Emekçinin Mutfağındaki Enflasyonu Yansıtmaktan Uzak'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba hükümetin 2022 yılı için yüzde 5 artı 7 ve 2023 için açıklanan yüzde 8 artı 6 oranında verilen zamlara dair değerlendirmelerde bulundu.

İzmir’de okul servisi ücretleri belli oldu

İzmir’de 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında geçerli olacak servis ücretleri belirlendi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı UKOME kararı doğrultusunda servis ücretlerine yüzde 15 zam geldi.

Memur-Sen İl Temsilcileri Toplantısından Eylem Kararı Çıktı

Hükümetin 6. Dönem Toplu Sözleşme’de ilk zam teklifinin sunmasının ardından Memur-Sen’de yürütülen istişareler kapsamında il temsilcileri Ankara’da toplandı.

Çin’in dış ticaret hacminde yeni rekorlar

Çin Ticaret Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan habere göre, Ocak-Temmuz aylarında Çin’in dış ticareti hızla ve aynı zamanda istikrarlı şekilde gelişti.

'Esnaflarımızın Her Zaman Yanındayız'

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Karakavak Mahalle Pazarını Ziyaret Etti

Yazın En Sık Görülen 12 Hastalık

Pandeminin gölgesinde geçirdiğimiz yaz mevsiminde beslenmeden tatil planlarına dek birçok konuya her zamankinden fazla özen göstermek gerekiyor.

Başkan Böcek, ‘Siyasetin yeri ve zamanı değil’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Manavgat, Akseki, Gündoğmuş ve Alanya’da yangınların devam ettiğini belirterek, “Canımız, Manavgat’ımız, canlılarımız yanıyor. 7 vatandaşımızı kaybettik.

Kırmızı Mercimekte Hasat Zamanı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yerli üretimi artırmak ve kırsal kalkınmayı geliştirmek için çiftçilere tohum dağıtımından teknik eğitime kadar birçok konuda destek olmayı sürdürüyor.

Çanakcı’dan Enflasyon Ve Maaş Zammı Yorumu

‘Maaş zamları, fiili enflasyonun yarısından bile düşük’ Türkiye İstatistik Kurumu, haziran ayına ilişkin enflasyon verilerini açıkladı.

Başkan Soyer: Deniz ulaşımına ağırlık vereceğiz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Marina’yı İzmirlilerin Körfez’le ilişkisini güçlendirmek için kente kazandırdıklarını ifade ederek, Körfez’in aynı zamanda kentin trafik sorununun da çözümünde rol oynayacağını belirtti

Keskin Kısıtlamaların kaldırıldığı ilk gün, daha siftah yapmadan zam yapıldı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, elektrik ve doğalgaza gelen zamlara tepki göstererek, “Kısıtlamaların kaldırıldığı ilk gün, daha siftah yapmadan ilk gün elektriğe ve doğalgaza zam geldi, oldu mu şimdi?” dedi.

Çin, 2033’ten itibaren, Mars’a insan göndereceğini açıkladı

12 yıl insan yaşamı ölçeğinde önemli bir süre olabilir, ama insanlık tarihi için ufacık bir zaman dilimidir.

Başkan Seçer, Gülnar Ve Silifke’de Vatandaşlarla Buluştu

Vatandaşın İçinde Olduğum Zaman Mutlu Olan Bir Siyasetçiyim

Keskin Üreten ve girişimci kadınların yanındayız

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, girişimci kadın Kooperatiflerini ziyaret ederek, esnaf camiası olarak girişimci kadınların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Dünyanın ilk kadın teşkilatını Anadolu’da kurmuş olan bir camia olarak kadınlarımızın ekonominin her alanında olmasını arzu ediyoruz.” dedi.

CHP Kadın Kolları İl Başkanlarından Eş Zamanlı Ortak Açıklama

CHP Kadın Kolları İl Başkanlarından Eş Zamanlı Ortak Açıklama

Kızılay'da Bu Yıl Yurt İçi Kurban Vekaletine Zam Yok

Kızılay'da Bu Yıl Yurt İçi Kurban Vekaletine Zam Yok

Akşener: "Bu arkadaşlar gittiği zaman hırsızlık son bulacak"

Akşener: "Bu arkadaşlar gittiği zaman hırsızlık son bulacak"

Sporda da İzmir zamanı

Sporda da İzmir zamanı

Çifte kupa zamanı

Çifte kupa zamanı

Usta: AK Parti Hükümeti Türkiye’nin Sorunlarını Çözmüyor, Zaman Kaybettiriyor

Usta: AK Parti Hükümeti Tüürkiye’nin Sorunlarını Çözmüyor, Zaman Kaybettiriyor

Yardımcıoğlu’ndan Kripto Para Açıklaması Yeni Bir Saadet Zinciri

Türkiye’de son zamanlarda ünlü isimlerin çekilişiyle öne çıkan kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolar ile yurtdışına kaçmasıyla ülkenin gündemi kripto paralar oldu.

Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sıklaştırdı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri son zamanlarda artan korona virüs vakaları nedeniyle denetimlerini iki katına çıkardı.

Başkan Güder Kandil Geleneklerimizi Yaşatmamız Gerekiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Berat Kandili nedeniyle vatandaşlara kandil simidi ikram etti. Tüm İslam Alemi’nin mübarek Berat Kandili’ni kutlayan Başkan Güder, kandillerin sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı, müstesna zaman dilimleri olduğunu belirtti.