Vahap Haberleri

Vahap Haberleri

Başkan Seçer 18. Cadde Alt Geçit Projesi’ni Yerinde İnceledi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından çalışmaları devam eden ‘18. Cadde (Dikenliyol) Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Güder’den Tekstilkent Projesi İçin İstişare

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Dr.Abdulvahap Yoğunlu’yu makamında ziyaret ederek, ilçede hayata geçirilecek olan Tekstilkent Projesi hakkında istişarelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı II. Birleşimi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı II. birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Vahap Erdem Başkanlığında 16 Eylül Cuma günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Heyetinden Başkan Seçer’e Ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Türkiye Basketbol Federasyonu heyeti ile bir araya geldi.

Yusuf Küçük’ten Vahap Küçük Hayır Çarşısına 1 Milyon 500 Bin Liralık Yardım

Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yapılan Hayır Çarşısı’na, Vahap Küçük’ün oğlu Yusuf Küçük tarafından 1 milyon 500 bin liralık temel gıda ve ihtiyaç malzemesi bağışı yapıldı.

Arıtmanın Kalbinde Önemli Yatırım

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü Merkez Pompa ve Atıksu Terfi İstasyonu’nu gezerek, çalışmaların daha kaliteli ve hızlı yürütülmesi için istasyonda yapılan yenilikler hakkında bilgi aldı.

Seçer’den Gençlere Her Şeyden Öte Mutlu Olun

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Kardeş Şehirler Öğrenci Değişim Programı’ ile 23 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş kenti Almanya’nın Oberhausen kentine giden 14-18 yaş aralığındaki Mersinli öğrenciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.

MGC’den MOTAŞ’a Ziyaret

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Malatya Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Seçer, Çay Mahallesi’nde Mahallelinin Sıcak Çayını İçti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, gerek kent merkezinde gerekse de kırsal alanda halkla iç içe olmaya ve mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunlarını dinlemeye, taleplerini almaya devam ediyor.

Başkan Seçer, Mezitli Kırsalında Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Vahap Seçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Mezitli ilçesine bağlı Takanlı, Kuzucu, Zeybekler, Kocayer ve Fındıkpınarı mahallelerini gezip, bayram coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşadı.

Başkan Seçer Aydıncık, Bozyazı Ve Anamur’da Vatandaşla Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ilçe ziyaretlerini sürdürmeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Seçer En Düşük İşçi Ücretini 7268 Tl’ye Çıkardık. Toplu İş Sözleşmemiz Hayırlı Olsun

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2022 yılı Ağustos ayı 2. Birleşim Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Seçer, İstiklal Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyen Başkan Seçer, vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Seçer, Büyükşehir’in YKS Tercih Danışmanlığına Başvuran Öğrencilerle Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin uzman eğitimci kadrosuyla ücretsiz olarak öğrencilere YKS tercih danışmanlığı desteği sunduğu Kongre ve Sergi Sarayı’nı ziyaret etti.

KKTC Heyetinden Barış Harekâtının Yıldönümünde Başkan Seçer’e Ziyaret

Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 48’inci yıldönümü dolayısıyla KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli ve beraberindeki heyet, Başkan Vahap Seçer’i ziyaret etti. Başkan Seçer, “1974’ten sonra adada iklim değişti.

Vahap Küçük Dualarla Anıldı

Doğanşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde 18 Haziran 2020 yılında vefat eden hayırsever iş insanı Vahap Küçük ölüm yıldönümünde anılarak Mevlid-i Şerif ve Kur-an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Gazeteciler Cemiyetinden Vali Şahin’e Ziyaret

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, beraberindeki heyetle birlikte Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Malatya Valisi olarak atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret etti.

MGC'den Vali Şahin'e Resmi İlan Genelge Teşekkürü

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Malatya Valiliği tarafından dün yayınlanan Resmi İlan Genelgesin de, kamu kuruluşlarının yapacakları mal veya hizmet alımları ile yapım işlerinin ihalelerini 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerine göre yapmalarını içeren genelge dolayısıyla Malatya Valisi Hulusi Sayın’a teşekkür etti.

Haziran Ayı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Vahap Erdem Başkanlığında 8 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

'Yeni Malatyaspor'da Geçmişi Bırakıp Geleceğe Bakmalıyız'

Yeni Malatyaspor’un süper ligden düşüşünü değerlendiren Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Derebeyleri Taraftarlar Derneği Başkanı Ender Kaya “Olan olmuş artık geçmişi tartışmanın fazla bir alemi yok. Bundan sonraya bakarak Malatyaspor’u öncelikler 1. Ligde tutmak ve yukarı çıkartmak en büyük hedefimiz olmalıdır” dediler.

Mayıs Ayı Iı. Birleşimi Yapıldı 

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantıları II. birleşimi Büyükşehir Belediye Meclis Başkan vekili Vahap Erdem başkanlığında, 13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 16.00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Seçer Yaptığımız Hiçbir İş Göz Boyamak İçin Değil

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, sivil toplum buluşmalarının 3’üncü toplantısında emek örgütleri olan sendikaların başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Maski Genel Müdürü Mehmet Mert, Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Mert, Battalgazi Muhtarları Derneği Abdulvahap Ortaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Yağlıcı, Milletimizin İYİ Parti'ye Büyük Bir Teveccühü Var

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Abdulvahap Erhan Yağlıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muhtar Derneklerini Ziyaret Edip , Kız Meslek Lisesi Girişinde İlçe Teşkilatının Açtığı Üye Kayıt ve Tanıtım Standını Ziyaret Etti.

Çanakkale Türk Milletinin Diriliş Destanıdır

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vahap Erdem, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Şehitlikte yapılan Çelenk Sunma Töreni’ne ve Anma Günü programlarına katıldı.

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanlığına Yağlıcı Atandı

Malatya’nın Yakından Tanıdığı İş ve Siyaset İnsanı Abdulvahap Erhan Yağlıcı İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Olarak Atandı.

CHP’den İyi Parti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Battalgazi İlçe Başkanı Abdulvahap Ayzabar, Yeşilyurt İlçe Başkanı Hüseyin Mete, il ve ilçe yönetim kurulu ile İYİ Parti Malatya İl Başkanlığına yeni atanan İl Başkanı Hakan Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Başkan Seçer’in Sınav Ücreti Açıklaması Gençleri Sevindirdi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Halk Kart desteği sağladıkları 12 bin 715 dar gelirli ailenin çocukları ile kurs merkezlerinde üniversiteye hazırladıkları 4 bin 318 öğrencinin üniversite sınavlarına giriş ücretlerinin Büyükşehir tarafından ödeneceğini açıkladı.

Vali Baruş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Aydın Baruş, Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı Abdulvahap Ortaç’ın başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına konuk oldu.

ESKKK Başkanı Ali Evren MGC Başkanı Güner'e Ahilik Kalemi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren'e İadeyi ziyarette bulunan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner'e Ahilik Kalemi.