Seçer Haberleri

Seçer Haberleri

Başkan Seçer 18. Cadde Alt Geçit Projesi’ni Yerinde İnceledi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından çalışmaları devam eden ‘18. Cadde (Dikenliyol) Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Heyetinden Başkan Seçer’e Ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Türkiye Basketbol Federasyonu heyeti ile bir araya geldi.

Başkan Seçer Kimsenin Hakkına Tecavüz Ettirmem

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Eylül ayı 1. Birleşim Toplantısı’nda gündem dışı konuşmaların ardından, birimlerden gelen 25 ve komisyonlara havale edilen 17 olmak üzere toplam 42 madde görüşüldü.

Arıtmanın Kalbinde Önemli Yatırım

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü Merkez Pompa ve Atıksu Terfi İstasyonu’nu gezerek, çalışmaların daha kaliteli ve hızlı yürütülmesi için istasyonda yapılan yenilikler hakkında bilgi aldı.

Seçer’den Gençlere Her Şeyden Öte Mutlu Olun

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Kardeş Şehirler Öğrenci Değişim Programı’ ile 23 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş kenti Almanya’nın Oberhausen kentine giden 14-18 yaş aralığındaki Mersinli öğrenciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.

Seçer, Çay Mahallesi’nde Mahallelinin Sıcak Çayını İçti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, gerek kent merkezinde gerekse de kırsal alanda halkla iç içe olmaya ve mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunlarını dinlemeye, taleplerini almaya devam ediyor.

Başkan Seçer, Mezitli Kırsalında Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Vahap Seçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Mezitli ilçesine bağlı Takanlı, Kuzucu, Zeybekler, Kocayer ve Fındıkpınarı mahallelerini gezip, bayram coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşadı.

Başkan Seçer Aydıncık, Bozyazı Ve Anamur’da Vatandaşla Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ilçe ziyaretlerini sürdürmeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Seçer, Mersin İdman Yurdu'nun 97. Kuruluş Coşkusunu Taraftarlarla Birlikte Yaşadı

Başkan Seçer, Mersin İdman Yurdu'nun 97. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kutlama etkinliğine katılarak, coşkuyu asırlık çınara gönül vermiş taraftarlarla birlikte yaşadı.

Başkan Seçer En Düşük İşçi Ücretini 7268 Tl’ye Çıkardık. Toplu İş Sözleşmemiz Hayırlı Olsun

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2022 yılı Ağustos ayı 2. Birleşim Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Seçer, İstiklal Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyen Başkan Seçer, vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Seçer, Büyükşehir’in YKS Tercih Danışmanlığına Başvuran Öğrencilerle Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin uzman eğitimci kadrosuyla ücretsiz olarak öğrencilere YKS tercih danışmanlığı desteği sunduğu Kongre ve Sergi Sarayı’nı ziyaret etti.

Başkan Seçer, Silifke’de Esnafın Sorun Ve Taleplerini Dinledi

Başkan Seçer, Silifke ilçesi Gazi Mahallesi’nde ziyaret ettiği esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek, “Hayırlı işler” temennisinde bulundu.

KKTC Heyetinden Barış Harekâtının Yıldönümünde Başkan Seçer’e Ziyaret

Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 48’inci yıldönümü dolayısıyla KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli ve beraberindeki heyet, Başkan Vahap Seçer’i ziyaret etti. Başkan Seçer, “1974’ten sonra adada iklim değişti.

Başkan Seçer, ‘Akib 2021 Yılı Yaş Meyve Sebze İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne Katıldı

Başkan Seçer, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nin (AKİB) ev sahipliğinde düzenlenen ‘2021 Yılı Yaş Meyve Sebze İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne katıldı.

Başkan Seçer Hayat Pahalılığı Emeklileri Daha Fazla Etkiliyor

Başkan Seçer, ‘Emekliler Haftası’ dolayısıyla, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Tarsus Şube Başkanı Mehmet Bülent Gözener ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamda ağırladı.

ABD Adana Konsolosu Pilz’den Başkan Seçer’e Ziyaret

ABD Adana Konsolosu Amanda Pilz ve beraberindeki heyet, Başkan Seçer’e tanışma ve nezaket ziyaretinde bulundu.

Seçer Tarsus’ta 3 Şeritli İlk Yol

Başkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi tarafından Tarsus’ta tamamlanan ve yapımı süren çalışmaları inceledi.

Yüzlerce Şehrin Master Planlarını Hazırlayan Dr. Kwaak, Başkan Seçer’i Ziyaret Etti

Dünyaca ünlü mimar ve şehir plancısı, Dünya Vatandaşları Örgütü Başkanı, İpek Yolu Küresel Birliği Başkanı Dr. Younghoon Kwaak, Başkan Seçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Seçer, 2. Bölgeye Çıkarma Yaptı

Anamur’un en önemli içme suyu projesi olan Otluca Projesi’nde İller Bankası kanadında ilerleme kaydedilmediğini ifade eden

310 Milyon Tl’lik Borçlanma Yetkisi, Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi

Başkan Seçer: “Mersin Büyükşehir Belediyesi Mali Disiplini Sağlamış Türkiye’deki Örnek Gösterilecek Büyükşehir Belediyelerinden Bir Tanesidir”

Mersin Büyükşehir’den Üreticiye Çok Yönlü Destek

Başkan Seçer, Dalakderesi Mahallesi’nde düzenlenen ‘Sulama Borusu, Kaz ve Makine-Ekipman Dağıtım Töreni’ne katılarak Akdeniz, Erdemli ve Toroslar’daki üreticilerle buluştu.

Başkan Seçer’den Van OSB Ve Oto Sanayi Sitesi Ziyareti

Başkan Seçer, ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ programı kapsamında Van OSB ile Van Oto Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti.

Başkan Seçer Mersin, Şu Anda Türkiye’nin En Stratejik Bölgesi

Başkan Seçer, MTSO ile Uluslararası İlişkiler Konseyi iş birliğinde 9. Uluslararası İlişkiler Çalışmaları ve Eğitim Kongresi kapsamında düzenlenen “Küresel Dönüşüm Odağında Türkiye” konferansına katıldı. Başkan Seçer, “Mersin, şu anda Türkiye’nin en stratejik bölgesi” dedi.

Başkan Seçer MTSO’nun Konuğu Oldu

Başkan Seçer, MTSO Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katılarak Mersin’in markalaşması adına hayata geçirilen projeler ve yatırımlar hakkında konuştu.

Mersin Büyükşehir, Öğrenim Yardımlarının Son Tutarını Yatırdı

Başkan Seçer öncülüğünde bu yıl için 1600 TL’ye çıkarılan öğrenim yardımlarının 200 liralık son tutarı hesaplara yatırıldı. 6 bin 225 lisans öğrencisinin hesabına toplam 1 milyon 245 bin lira aktarıldı.

Başkan Seçer, Meslek Odalarının Temsilcileriyle Buluştu

Başkan Seçer, Sivil Toplum Buluşmalarının 5’inci oturumunda kentteki meslek odaları temsilcileri ile bir araya geldi.

Başkan Seçer, Kentin Doğu Girişindeki Tır Trafiği İle İlgili Konuştu:

Başkan Seçer, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Mersin’in doğu girişinde bulunan tır trafiği sorununu gündeme getirerek, “Oradaki uygunsuz tır parklanmaları ve hareketliliğin o bölgeye verdiği tahribat nedeniyle kentin doğu girişi Mersin gibi bir kente yakışmayacak düzeyde” dedi.

Meral Seçer, Mut Ot Festivali’ni Gezdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yerel paydaşlarla birlikte ilk kez düzenlediği “Mut Ot Festivali” yoğun ilgi gördü.

Başkan Seçer Biz Herkesi Kucaklıyoruz, Mersin'i Seviyoruz

Başkan Seçer, Meral Seçer ile birlikte Ramazan Bayramı’nın son gününde vatandaşlarla buluşma ziyaretlerini Akdeniz ilçesinin kırsal mahallelerinde sürdürdü.