Şahin Haberleri

Şahin Haberleri

Üniversitelerde Huzur ve Güvenin Arttırılması Toplantısı Yapıldı.

Malatya'da bulunan Üniversiteler ve onlara bağlı Yüksekokulların sorunlarının ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı, Valilik toplantı salonunda Valisi Hulusi Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Şahin Doğanyol ve Pütürge İlçelerinde İncelemelerde Bulundu

Vali Şahin, yatırımlar hakkında bilgi almak ve incelemelerde bulunmak üzere Doğanyol ve Pütürge ilçelerini ziyaret etti.

İtfaiyecilerden Vali Şahin’e Ziyaret

İtfaiye Haftası münasebetiyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu ve itfaiye erleri Vali Şahin’i makamında ziyaret etti.

Vali Hulusi Şahin, İl Emniyet Müdürlüğünde Brifing Aldı

02 Ekim 2022 Pazar günü Malatya'da yapılacak olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) seçimi için polis olağanüstü önlem alacak.

Kahramanmaraş Coşkun’dan Malatya Vali Şahin’e Ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’dan Malatya Valisi Hulisi Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

Vali Hulusi Şahin’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Vali Şahin, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Turgut Özal Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Recep Bentli’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Malatya'nın yeni kent meydanı 29 Ekim'de açılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Malatya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte resmi törenlerde şehir merkezinde oluşan trafik sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla Malatya'ya kazandırılacak olan meydan ve tören alanında incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi, Toplu İş Yeri Alanları Oluşturuyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin vizyonuna katma değer sağlamak hedefi doğrultusunda şehre kazandırılacak İnşaat Malzemecileri Sitesi, Atık Toplayıcılar ve Hurdacılar Sitesi ile Briketçi-Kiremitçiler Sitesi oluşturulacak alanlarda incelemelerde bulundu.

Özel Gereksinimli Bireylerin Ailelerine Yönelik Seminer Düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve kısa süre önce hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi, gerek özel gereksinimli çocukların gerekse de ebeveynlerinin desteklenip güçlenebilmesi amacıyla anne ve babalara "Can Simidi" niteliğindeki hizmetleri ile devam ediyor.

Vali Şahin, Malatya'ya Arslantepe Buluşması Açılış Programına Katıldı

Malatya Valisi Hulusi Şahin Bu yıl düzenlenen "2. Uluslararası Melita'dan Malatya'ya Arslantepe Buluşması Açılış Programına Katıldı.

Vali Hulusi Şahin, Gaziler Onuruna Verilen Kahvaltı Programına Katıldı

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce Gazilerimizin katılımıyla Polisevinde kahvaltı programı düzenlendi.

AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, İlimizde İncelemelerde Bulundu

Çeşitli ziyaretler ve incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden, Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Vali Yunus Sezer, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Melita'dan Malatya'ya Arslantepe Buluşması Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Basın Toplantısına Vali Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çetin Şişman, Yerel ve Ulusal Basın Temsilcileri katıldı.

Ahi Heyeti Vali Hulusi Şahin’i Ziyaret Etti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Orhan Özbek ve Ticaret İl Müdürü Ahmet Demirbağ, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Vali Şahin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları Elazığ'ımıza Yakışan Terminal Binasını Hizmete Sunacağız

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere inceleme gezilerine devam ediyor.

Vali Hulusi Şahin Adnan Başdemir Ortaokulu Temel Atma Törenine Katıldı

Hayırsever iş insanı Mustafa Başdemir tarafından, İnönü Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yaptırılacak olan Adnan Başdemir Ortaokulu için temel atma töreni düzenlendi.

Vali Hulusi Şahin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının İlk Ders Zilini Çaldı

Malatya Valisi Hulisi Şahin, Şehit Konuk İlkokulunda düzenlenen 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programına katıldı.

Vali Hulusi Şahin Ali Kapısı Eğitim Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini Ziyaret etti

Malatya Valisi Şahin, Dernek Başkanı Muhsin Topalcengiz’den Derneğin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Vali Hulusi Şahin Garnizon Komutanlığına İade-i Ziyarette Bulundu.

2. Ordu Kurmay Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığını ziyaret eden Vali Şahin Komutanlık girişinde 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ tarafından karşılandı.

Başkan Şahin, Global Diwan Toplantısı’nda Türkiye Ve Gaziantep’i Anlattı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Fransa’nın Nice şehrinde düzenlenen, Global Diwan programına Türkiye’yi temsilen katıldı.

Vali Şahin Yazıhan İlçesinde İncelemede Bulundu

Vali Şahin ilçede yapımı devam eden yatırımları incelemek amacıyla Yazıhan İlçesini ziyaret etti.

Vali Hulusi Şahin Milli Sporcu Hatice Akbaş’ı Kabul Etti

Vali Şahin, Uluslararası Boks Birliği (IBA) tarafından Türkiye'nin ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Hatice Akbaş’ı Valilik Makamında kabul etti.

Vali Hulisi Şahin, Pancar Alım Kampanyası  Açılış Törenine Katıldı

Malatya Şeker Fabrikası 2022/2023 Yılı Pancar Alım Kampanyası Açılış Töreni Gerçekleştirildi Vali Hulusi Şahin Malatya Şeker Fabrikası pancar alımı ve şeker üretimi kampanyasının açılış törenine katıldı.

Vali Hulusi Şahin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Brifing Aldı

Vali Şahin, ilimizde bulunan Kamu Kurum ve kuruluşlarının faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi almak, kurumların personel, araç, hizmet binası, lojistik, insan kaynakları durumlarını yerinde incelemek ve yapılan yatırımlar hakkında bilgi almak amacıyla kurumlardan brifing aldı.

Türkiye İhracat Seferberliği Zirvesi Gaziantep’te Düzenlendi

Başkan Şahin, Bölgenin İhracat Potansiyeli Hakkında Bilgi Verdi

Tümgeneral Altuğ Vali Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Tuncay Altuğ, göreve başlaması münasebeti ile Vali Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Şahin Gastroantep İçin Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin, Gaziantep Valiliği koordinasyonunda ve Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV) iş birliğinde 15-18 Eylül tarihleri arasında, bu yıl 4’üncüsünü düzenleyeceği Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali (GastroAntep) için, Gazi şehirli basın mensuplarının katılımıyla toplantı düzenlendi.

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü Resepsiyonu Düzenlendi

Vali Hulusi Şahin, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nün 100. yıldönümü kutlamaları münasebetiyle resepsiyon verdi.

Kaymakamlara Veda Yemeği

Vali Hulusi Şahin ve Eşi Ebru Şahin tarafından, 12 Ağustos 2022 tarihli Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile görev yerleri değişen Kaymakamlar onuruna veda yemeği verildi.

Başkan Şerifoğulları, Ulukent Ve Doğukent Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent ve Doğukent Mahallelerini ziyaret etti.