Öğretmenler Haberleri

Öğretmenler Haberleri

Öğrenciler Güzel Bir Eğitim Formasyonu Kazanıyorlar

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Semt Konakları’nda başlayan Yaz Okulu öğrencilerini ve öğretmenlerini ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle verilen eğitimler hakkında sohbet etti.

Milli Eğitim Müdürü Özdemir Pütürge İlçesine Ziyarette

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir, eğitim öğretimle ilgili incelemelerde bulunmak, ilçelerde görev yapan yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelmek üzere Pütürge ilçesine ziyarette bulundu.

Başkan Güder Senede Bir Gün Değil Her Gün Yanlarındayız

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Malatya hizmet veren Akşemseddin İşitme Engelliler Okulu’ndaki öğrenci ve öğretmenlerini konuk ederek, bu özel haftalarını kutladı.

Başkan Bilgin, İhramcızade İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Etti...

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, her hafta düzenlemiş olduğu okul ziyaretleri kapsamında İhramcızade İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Kale’de öğrencilere 15 Temmuz darbe girişimi konulu konferans verildi

İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen programa Kale İlçe Milli Eğitim Müdürüne Recep Bulut, İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Adnan Gül, Okul Yöneticileri, Okul Öğretmenleri ve öğrenciler katılırdı.

Büyükşehir Eğitim Uzmanlarından Yks İçin Öğrencilere Tavsiyeler

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren rehber öğretmenler, YKS’yle ilgili öğrencilere tavsiyelerde bulundu. YKS’de baraj puan uygulamasının kaldırılmasından sonra kafa karışıklığı yaşan öğrenciler için önerilerde bulunan uzmanlar, sınav başvurusu, başvuru işlemleri ve sınav tarihleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Şahin: Ücretli Öğretmenler Asgari Ücretin Altında Maaş Alıyor

Türk Eğitim Sen Malatya Şube Başkanı Fevzi Şahin, Arapgir’de 12 tane öğretmen açığı bulunduğu ve ücretli öğretmenlerin asgari ücret altında maaş alması nedeniyle öğretmenlik mesleğini yapmadıklarını, başka işlere yönlendiğini ifade ederek "ücretli öğretmenler asgari ücretin altında maaş alıyor" dedi.

Hocam, Efsane Bir Duygu Yaşattığınız İçin Sağ Olun

Çanakkale İlimiz Biga Ortaokulu Bilim Uygulamaları dersinde 7/F Sınıf Öğretmenleri Elif BEYAZ rehberliğinde Türkiye’ye örnek olacak bir çalışmayla fark yarattılar.

Başkan Güder Öğretmen Hakkı, Ana-Baba Hakkıyla Bir Tutulmuştur

Battalgazi Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle “Can Verip Destanlaşanlar” adlı kutlama programı düzenlendi.

Gürkan Mesleğimle Hep Onur Duydum

Öğretmenler Günü nedeniyle çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Öğretmen Ve Öğrencilerden Başkan Gürkan’a Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kerem Şaheser Kreşi Kurucu Üyesi Şahide Baran ve kreş öğrencilerini kabul ederek bir süre sohbet etti.

Vali Baruş’a Öğretmenlerden Ziyaret

Vali Baruş, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay ve beraberindeki öğretmenleri makamında kabul etti.

Başkan Şengönül: Öğretmenlerimiz Her Şeyin En İyisini En Güzelini Hak Etmektedir.

Toplumun her ferdini ayrı ayrı yetiştiren öğretmenlerin bir toplumun huzur ve mutluluğunda, gelişip kalkınmasındaki rolü kelimelerle ifade edilemez.

Özcan'dan Öğretmenler Günü mesajı

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Gürkan'dan Öğretmenler Günü mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Güder: 'Öğretmenler Geleceğimizin Mimarıdır'

Başkan Güder'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Apohan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Seçer, Büyükşehir’in Üniversite Tercih Danışmanlığı Desteğinden Faydalanan Öğrencilerle Buluştu

Başkan Seçer, MERCİ Öğrenci Danışmanlık Merkezi’nin sağladığı ‘Üniversiteye Giriş Tercih Danışmanlığı Desteği’ kapsamında öğrenciler, aileleri ve öğretmenleri ile bir araya geldi

Biz Anadoluyuz Ekibinden MTÜ’ye Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde başlatılan ve İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Kayseri`den Malatya’ya gelen 45 öğrenci ve görevli öğretmenleri tarafından Malatya Turgut Özal Üniversitesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

Öğretmenler Medeniyetin Kalbi Battalgazi’yi Fotoğrafladı

Öğretmenler Medeniyetin Kalbi Battalgazi’yi Fotoğrafladı

Yolda Kalan Öğretmenlerin İmdadına Büyükşehir Yetişti

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığına bağlı ekipler, tipi ve çığ nedeniyle kapanan yollarda, karla mücadele çalışmalarına devam ediyor.

44 Yıl Hatır Kahve Konağımıza Davet Ettik

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Zoom Üzerinden “Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları” Kapsamında Malatya’nın Öğretmenleri İle Buluştu

Bakan Selçuk Malatya’daki Öğretmenler İle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Malatya’da görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi.

Gürkan Öğretmenlerimizin Görev Ve Sorumluluk Yükü Çok Ağır

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına katılarak, öğrencilerin eğitimlerine devam edemediği buruk bir Öğretmenler Günü’nü kutladıklarını ifade etti.

MTÜ’den Öğretmenlere Vefa Etkinliği

Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nde Öğretmenler Günü nedeniyle 24 Kasım Öğretmelere Vefa Günü Etkinliği Düzenlendi.

Başkan Güder Siz Bizim İstiklalimiz Ve İstikbalimizsiniz

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, öğretmenlere çiçek takdim etti ve günlerini kutladı. Öğretmenlik mesleğinin önemine dikkat çekilen programda konuşan Başkan Güder, “Sizler bizim istiklalimiz ve istikbalimizsiniz” dedi.

Vali Baruş’a Öğretmenlerden Ziyaret

Vali Baruş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Kanbay ve beraberindeki öğretmenleri kabul ederek bir süre sohbet etti.

Vali Aydın Baruş, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programına Katıldı

Malatya Valisi Aydın Baruş, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programına Katıldı

Keskin Dünyanın En Kutsal Mesleğini Öğretmenler Üstlenmiştir

Keskin Dünyanın En Kutsal Mesleğini Öğretmenler Üstlenmiştir

En Güzel Fidanı, Öğretmenlerimiz Yetiştirir

Beylerderesi Şehir Parkı Millet Bahçesi’nde ‘ 24 Kasım Yeşilyurt Öğretmenler Ormanı’ Kuruldu