Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

MHP MYK Üyesi Gönültaş Voleybolculara Başarı Diledi

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi Eyüp Gönültaş Galip Demirel Ortaokulu Spor Kulübü Bayan Voleybolcuları antrenman yaparken ziyaret ederek Kulüp yönetimi, Hoca ve sporculara başarılar diledi.

Battalgazi'nin Çehresi Başkan Güder İle Değişiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ile birlikte yapımı devam eden Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulundu.

MHP'den sert anket tepkisi

Fendoğlu, “Sahada MHP’yi görünce titreyenler masa başı oyunları ile anket yapıyorlar”

MHP İl Başkanı Samanlı' Malatya Tanıtım Günleri Amacından Sapmıştır'

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı'nın Tanıtım Günleri Tepkisi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir İle Milletvekili Ersoy’dan Başkan Büyükkılıç’a Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile makamında bir araya geldi.

MHP’Lİ KALYONCU: Karaburun Bilim Kongresi HDP ve LGBT Dayanışmasının Maskesidir!

MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan KALYONCU’nun, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde 15 Eylül 2022 günü başlayacak Karaburun Bilim Kongresi dolayısıyla yaptıkları açıklama şöyledir;

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, Ülkücü Şehitleri Unutmadı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı 12 Eylül 1980 askeri darbesi ile şehit edilen Ülkücü Şehitler anısına, Ülkücü Şehit ailelerinin yanı sıra MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP İlçe başkanları, MHP MYK üyeleri, MHP Belediye meclis üyeleri, Kamu-Sen ve Türkav il yönetimlerinin katılımıyla mevlid-i şerif okuttu.

Fendoğlu, Aynı Gün 7 Köyü Ziyaret Etti Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinde 5. Köy ziyaret programını gerçekleştirerek, 7 köyü daha ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ay Yıldızlı Kur'an-ı Kerimler MHP'den

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı'nın Kur'an Kursu Ziyareti

'Devletin Ayakta Kalmasını Devlet Bahçeli Sağladı.'

MHP MYK Üyesi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu'nun Saman Köy Ziyaretinde Kayısı Üreticisi 'Devletin Ayakta Kalmasını Devlet Bahçeli Sağladı' dedi.

MHP İl Başkanı Samanlı' Türk Milleti'nin Tokadı Mezalimi Tarumar Etti'

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı' 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' Mesajında ' Sayın Devlet Bahçeli, O Gece Cesaretin Timsali Olmuştur' dedi.

Haber Analiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, AK Parti teşkilatı, meclis üyeleri ve daire başkanları ile birlikte Hekimhan ilçesi İğdir,Başkavak, Ballıkaya, köylerini ziyaret ettiler..

Mv. Fendoğlu Medik Barajı Yazıhan Sulaması ve Rehabilitasyonu Projesini Meclise Taşıdı

MHP MYK Üyesi Malatya Milletvekili Fendoğlu ' Medik Barajı Yazıhan Sulaması ve Rehabilitasyonu Projesinin Yatırım Planına Alınmasını Talep Etti.'

MHP Pütürge Teşkilatı’nda Görev Değişimi

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya/Pütürge İlçe Teşkilatı’nda görev değişimi yaşandı.

MHP Malatya İl Teşkilatı Esnaf Ziyareti Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı, Malatya’nın Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Adım adım Battalgazi hedef 2023

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan "Adım Adım 2023 kapsamında MHP Battalgazi İlçe Başkanı ilhan ilhan sahadaki çalışmalarına hız verdi.

Başkan Gürkan, MHP İl Başkanlığını ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek MHP teşkilatı ile bayramlaştı.

Ülkücü Şehit Aileleri Malatya Ülkü Ocakları’nın Helal Sofrasında Buluştu

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı tarafından Ramazan ayının ilk gününden itibaren düzenlenen iftar programlarının 28’incisine; Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in kilit taşları olan Ülkücü Şehit Aileleri, Asena Birimi, MHP Malatya Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ile Yönetimi ve Ocak teşkilatının yiğit erleri konuk oldu.

MHP Yeşilyurt Teşkilatı’nda Görev Değişimi

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya/Yeşilyurt İlçe Teşkilatı’nda görev değişimi yaşandı.

MHP’li Kalyoncu: Milliyetçi Ülkücü Hareket Atık Olmayan Bir Dünya Oluşturmaktan Yanadır!

Ormansızlaşma Biyoçeşitlilikte Büyük Kayıplara Yol Açacaktır!

Milletvekili Fendoğlu Süper Ligde Küme Düşmenin Kaldırılmasını Talep Etti

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Tbmm Genel Kurulunda Süper Ligde Küme Düşmenin Kaldırılmasını Talep Etti

Başkan Kaya'dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, Sağlık Çalışanlarımızın bu zor günlerde ülkemiz ve insanımız için gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür eder Tıp Bayramlarını kutlarız.

Başkan Samanlı’dan, Mhp’nin Kuruluşunun 53. Yıldönümü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 53. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MHP Malatya İl Başkanlığı’ndan Bir Kandil Klasiği

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı her kandilde olduğu gibi bu kandilde de vatandaşlar ile bir araya geldi ve namaz sonrası ikramlarda bulundu.

MHP Malatya İl Başkanlığından Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı’na Fidan Desteği

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve Yönetimi, Diyarbakır İl Başkanlığı öncülüğünde açılacak olan Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı için 120 adet fidan bağışında bulundu.

MHP’li KALYONCU Soyer İklim Kriziyle Mücadele Ödülü Alacak Ne yaptı? Ne Yapmadı?

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yandaş basından iklim kriziyle mücadele ödülü alması üzerine Soyer’in İzmir’e yapmadıklarını açıkladı!

Çalık Cumhur İttifakı olarak yürüdüğümüz yol çok kıymetli

Milletvekili Çalık, Malatya’da ki temasları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Meilletvekili Fendoğlu Tütün yasas için erteleme talebi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, TBMM'deki konuşmasında, tütün yasasının 31 Aralık 2023'e kadar ertelenmesini istedi.

Fendoğlu, kredi ve BAĞ-KUR primlerinde indirim istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, TBMM'de yaptığı konuşmada, Hazine ve Maliye Bakanı'ndan esnaflar için kredi ve BAĞ-KUR primlerinde indirim istedi.

Samanlı Alpaslan Türkeşin Dogum Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Alparslan Türkeş’in Doğum Günü Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı