Kurumsal Haberleri

Kurumsal Haberleri

E-imza ile hayat daha kolay

E-imza kullanım alanları her geçen gün artıyor. 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu'nda tarif edilen ve ıslak imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahip olan elektronik imza, kurumsal ve bireysel hayatı kolaylaştırıyor.

EİB’den Milyon Kadına Mentor Programına kurumsal katkı

Dünyanın en büyük sürdürülebilirlik inisiyatifi UN Women ve UN Global Compact ortak inisiyatifi olan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne (Women’s Empowerment Principles-WEPs) imzacı olan ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik çalışmalarını sürdüren Ege İhracatçı Birlikleri, bu kez de Milyon Kadına Mentor Programına kurumsal katkı sağlıyor.

Girne Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi bilimsel iş birliği protokolü imzaladı

Girne Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlkay Salihoğlu ile Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, iki üniversite arasında kurumsal iş birliği için hazırlanan protokole törenle imza attı

Maski, Hizmetiçi Eğitim Seminerlerisona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 13 - 17 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlediği “Protokol Kuralları, Liderlik, Etkili İletişim, Beden Dili ve Mikro İfadeler, Ekip/Takım Çalışması ve Çatışma Yönetimi, Kurum Kültürü ve Kurumsal Aidiyet” konulu hizmet içi eğitim semineri sona erdi.

Başkan Büyükkılıç’tan Kurumsal Akreditasyon Belgesi Alan Erü’ye Tebrik

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından kentin önemli eğitim kurumlarının başında yer alan Erciyes Üniversitesi’ne (ERÜ) verilen Tam Akreditasyon Belge Takdim programına katıldı.

Daha Verimli Çalışmak İçin 4 İpucu

Normalleşmeyle beraber birçok kurumsal şirket yarı ofis yarı ev sistemi olan hibrit modele geçiş yaptı.

Başkan Gürkan Basın Kurumsal Bir Görev İfa Etmektedir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul ederek bir süre görüştü.

Rektör Karabulut, Gün Ortası Programının Konuğu Oldu

MTÜ’nün kuruluş ve kurumsallaşma çalışmalarına değinen Rektör Karabulut, “Öncelikle teşekkür ediyorum. Malatya Turgut Özal Üniversitesi olarak bizler sayın Cumhurbaşkanımızın tensip ve takdirleriyle 18 Mayıs 20118 tarihinde kurulduk.

MTÜ’de 14 Mart Tıp Bayramı Büyük Bir Coşku ile Kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Malatya Turgut Özal Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program online olarak kurumsal youtube ve instagram adreslerinde de yayınlandı.

MTÜ’den Tarımsal Eğitim ve Öğretimin 175.  Yıldönümünü Etkinliği

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Battalgazi Tarım Yerleşkesinde, kurumsal Youtube ve İnstagram hesaplarından online katılımlar düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut moderatörlük yaptı. Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Malatya Ticaret Borsası Kalitesini Taçlandırdı

Malatya Ticaret Borsası (MTB) kurumsal yapısını “TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesini alarak taçlandırdı.

ING Nesilden Nesile Yönetim Akademisi'nin yeni dönem kayıtları başladı

ING Türkiye'nin Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirdiği ING Nesilden Nesile Yönetim Akademisi'nin yeni dönem kayıtları başladı. Aile şirketlerinin üniversite mezunu yeni nesil üyelerine 'yönetici geliştirme' ve 'kurumsallaşma' eğitimi veren ING Nesilden Nesile Yönetim Akademisi'ne kayıt dönemi 22 Ekim'e kadar devam edecek.