Kamp Haberleri

Kamp Haberleri

Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu Etkinliği Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek ve sürücü duyarlılığını artırmak amacıyla ‘Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu’ sloganıyla başlatılan farkındalık kampanyası Malatya’da da gerçekleştirildi.

Ankara Büyükşehir İle Ahbap Derneği Arasında Bilim Ve Sanat Kampüsü Protokolü İmzalandı

Eğitimde fırsat eşitliği için çalışmalarını hızla sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi, AHBAP Derneği ve INFINIA Mühendislik iş birliği ile “AHBAP Bilim Sanat Kampüsü” adındaki çocuklara ve gençlere yönelik yeni nesil eğitim metotlarının uygulanacağı merkezi faaliyete geçirecek protokolü imzaladı.

Başkan Kahveci, Battalgazi’mizin Tercihi Yine Ak Parti

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde başlatılan AK Nokta kampanyası, Malatya ili Battalgazi ilçesinde de devam ediyor.

Vali Hulisi Şahin, Pancar Alım Kampanyası  Açılış Törenine Katıldı

Malatya Şeker Fabrikası 2022/2023 Yılı Pancar Alım Kampanyası Açılış Töreni Gerçekleştirildi Vali Hulusi Şahin Malatya Şeker Fabrikası pancar alımı ve şeker üretimi kampanyasının açılış törenine katıldı.

Esenlik Marketlerde Kampanya Coşkusu

Malatya ve Malatyalıların ortak malı olan Malatya Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinden Esenlik şirketi marketlerde vatandaşın lehine yüzlerce önemli temel gıda maddesinde indirime giderek evdeki mutfaklara katkı oluyor.

Başkan Güder: 'Değerlerimize Sahip Çıkan Gençler Yetiştirmeliyiz'

Battalgazi İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından 12-15 yaş arası gençler için açılan 'Yaz dönemi yatılı Kur'an Kursu Kampı'nda eğitim gören öğrencilerinde katılımıyla 'Muharrem Ayı ve Aşure Günü' etkinliği düzenlendi.

Başkan Soyer Umudunuzu Kaybetmeyin, Güç Sizde

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer geleceğin şehir ve bölge plancılarıyla yaz kampında bir araya geldi.

Başkan Şahin, Eğlenceli Aile Kamplarındaki Vatandaşlarla Buluştu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Eğlenceli Aile Kampları’na katılan Gazi şehirlilerle Gizem Doğan Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nde bir araya geldi.

ABB’nin İngilizce Yaz Kampı’na Yoğun İlgi: Başvurular Tamamlandı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ‘öğrenci dostu’ uygulamalarla eğitimde fırsat eşitliğini önceleyen ve Başkentli öğrencilerin yaz tatilinde de daha verimli ve daha eğlenceli bir eğitim hayatı sürdürebileceği projeleri hayata geçirmeyi sürdürüyor.

Kızılay Kurban Emanetlerinin Kesimlerini Tamamladı

Geleneksel hale gelen ve bu yıl da “Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye” sloganı ile düzenlenen Kızılay Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası ile vekaleti alınan 149 bin 860 hisselik kurbanın kesim işlemleri gerçekleştirildi.

Hayırsever İş Adamı Enver Gülalioğlu ile Okul Protokolü İmzalandı

Eğitime 0 destek kampanyası çerçevesinde Hayırsever İş Adamı Enver Gülalioğlu tarafından İlimiz Yeşilyurt İlçesi Karakavak Mahallesinde yaptırılacak olan 24 Derslikli İlkokul Protokolü Valilik Makamında imzalandı.

Vali Şahin Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Hayırsever İşadamı Sabri Günatatarafından Eğitime 0 Destek Kampanyası kapsamında protokolü imzalanarak 24 derslikli olarak yapımı devam eden ‘Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Büyükkılıç’tan Kayserispor’un Erciyes Kampına Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde antrenman yapan Yukatel Kayserispor’u ziyaret etti.

Başkan Güder, Kurban Vekâletini Tdv'ye Verdi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonu olan "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" kampanyasına bu yılda bağış yaparak destek verdi.

İspendere Şifalı İçmeleri’nde Farkındalık Yaratan İzcilik Kampı

Battalgazi Belediyesi tarafından Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de izcilik faaliyetlerini yaygınlaştırmak, çocuk ve gençlere izcilik konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla 3 günlük “İspendere İzcilik Şifa Kampı”nın startı verildi.

Kızılay Kurban Vekâlet Fiyatlarını Açıkladı

Kızılay’ın geleneksel hale gelen Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası 2022 yılında da devam ediyor.

Global Eğitim Kurumu Uğur Okulları Malatya'da

54 Yıllık Eğitim Geçmişiyle Yarım asrı aşkın deneyim ve başarısıyla eğitime devam eden Uğur Okulları, Malatya Kampüsünde öğrencilerle buluşuyor

Malatya’nın İlk Karavan Festivali Sona Erdi

Hıdırellez etkinlikleri kapsamında Battalgazi Belediyesi ile Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonunun iş birliğinde düzenlenen ve 3 gün süren İspendere Kamp Karavan Festivali sona erdi.

Karavan Tutkunları, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de Tarihi Yerleri Gezdi

Malatya'da ilk kez düzenlenen İspendere Kamp Karavan Festivali'ne katılmak için Türkiye'nin dört bir yanından gelen karavan tutkunları, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de tarihi bir yolculuğa çıktı. Karavan tutkunları, tarih başkenti Battalgazi'ye hayran kaldı.

İspendere Karavan Festivaline Kortejli Açılış

Battalgazi Belediyesi ile Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonunun iş birliğinde Malatya’da ilk kez düzenlenen “İspendere Kamp Karavan Festivali”, Türkiye’nin dört bir yanından gelen karavan tutkunlarının görkemli kortej turu ile başladı.

Her Mahalleye Bir Kütüphane kampanyası sürüyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in bilgiye erişimde fırsat eşitliği ilkesiyle başlattığı “Her Mahalleye Bir Kütüphane” kampanyası devam ediyor

ABB’DEN İhtiyaç Sahiplerinin Ödenmemiş Elektrik Faturaları İçin Kampanya

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatıldığı günden itibaren hem Türkiye’ye hem de dünyaya örnek olan toplumsal dayanışma hareketi “6 Milyon Tek Yürek” bu yıl Ramazan ayında devam ediyor.

Malatya’yı Dünyaya Tanıtacakbir Mekân

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Beydağı Tabiat Parkı içerisinde yapımı devam eden Gençlik Kampı alanındaincelemelerde bulundu.

Kızılay Gönüllüleri Ramazan Bereketini Tüm Türkiye’ye Taşıyor

“Az Çok Demeden Paylaşan Tüm Kalplere Hilal Olsun” sloganıyla Ramazan kampanyasını hız kesmeden sürdüren Kızılay, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış şube ve temsilciliklerinde faaliyetlere katılan gönüllüleri sayesinde çalınmadık kapı bırakmıyor.

44 Öğrenci Gençlik Kampına Katılmak İçin Çanakkale’ye Uğurlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Büyükşehir Belediyesi semt konaklarında eğitim gören 44 öğrenci, Çanakkale Eceabat Milli Mücadele Gençlik Kampı’na katılmak için Çanakkale’ye uğurlandı.

Başkan Büyükkılıç'ın 8 Milyon Tl'lik Projesinde Başvurular Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın kırsal kalkınmaya destek olan ve 8 milyon 242 bin TL değerindeki ‘Koyunlar artıyor, meralar şenleniyor’ projesinin 3 bin 200 küçükbaş dağıtımını içeren ikinci kampanyasına başvurular başladı.

Başkan Sadıkoğlu KDV indiriminin olumlu yansımaları olacaktır

Tüm gıda ürünlerinde KDV’nin % 8’den % 1’e indirilmesinin önemli bir adım olduğunu belirten Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, gıda üretimi veya ticareti yapan işletmeleri enflasyonla mücadele kampanyasına destek vermeye davet etti.

Başkan Güder'den Öğrencilere Altın Öğütler

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya'da ilk kez düzenlenen kampa övgüler yağdırarak, 'Bu tür organizasyonlar gençlik çalışmalarında önemli bir yere sahiptir.

Ayakkabı ayakkabıcıdan alınır kampanyası başlatıldı

Malatya Ayakkabıcılar Odası Başkanı Bülent Karakoç, “Ayakkabı ayakkabıcıdan alınır” adlı bir kampanya başlattıklarını açıkladı.