Inceleme Haberleri

Inceleme Haberleri

Başkan Şerifoğulları’ndan Hafta Sonu Mesaisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç İle Vali Çiçek’in Soğanlı Sevdası İle Turizm Atağı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte birçok medeniyetin yaşadığı, çok sayıda kilise ve peri bacasının yer aldığı Soğanlı Bölgesi’nde incelemelerde bulunarak, turizme kazandırmak için hamlelerini sürdürdüler.

Başkan Güder'e Bir Tebrikte Mv. Çakır'dan

AK Parti Mv. Çakır Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in kadim ilçe Battalgazi'yi geleceğe taşıyacak projelerinden bir tanesi olan 'Kırkgöz Sahil Parkı Proje' alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan: Arguvan Belediyesi İle Güzel Çalışma Örnekleri Veriyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci beraberlerindeki heyetle birlikte Arguvan ilçesinde yapımı devam eden Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.

Bakan Kurum İle Başkan Büyükkılıç’tan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde İnceleme

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile birlikte 1 milyon 260 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük millet bahçeleri arasında yer alacak olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım Hizmet Ve Yatırımları Gezdi

25’inci Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali’ne katılmak üzere Malatya’ya gelen son Başbakan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Dünya Kayısı Ticaret Merkezi ve Lisanslı Depoda incelemelerde bulundu.

Vali Şahin Arapgir’de İncelemelerde Bulundu

Arapgir ilçemiz Samime Aydınlar Konferans salonunda İl ve İlçe Kurum Müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile Vali Hulusi Şahin Başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda ilçenin sorunları müzakere edilerek talepler, sorunlar dinlendi ve çözüm geliştirilmesi yönünde görüşler alındı.

Vali Şahin Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Hayırsever İşadamı Sabri Günatatarafından Eğitime 0 Destek Kampanyası kapsamında protokolü imzalanarak 24 derslikli olarak yapımı devam eden ‘Şehriban Günata Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

Akın' Kurbanlıklar Alıcısını Bekliyor'

Malatya Tarım Platformu Genel Başkanı Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın Canlı Hayvan Pazarında incelemelerde bulunup yetiştiricilerle bir araya gelerek istişare etti.

Vali Şahin ve Başkan Gürkan İpek Caddesi’nde incelemelerde bulundu

İpek Caddesi Altyapı Ve Üstyapı Olarak Yenilendi

Başkan Gürkan Yimpaş Binasında Çalışan Personellerle Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan yenileme çalışmalarının devam ettiği YİMPAŞ binasında incelemelerde bulunarak, yenileme çalışmalarını yürüten personellerle bir araya geldi.

Büyükkılıç, Tomarza’da Yurt Temeli Attı, Dikimevinde İncelemede Bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza ilçesinde, Kız Öğrenci Yurdu’nun temel atma törenine katıldı, Tomarza Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile faaliyete açılan dikimevinde incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan Kuzey Kuşak Yolunu İncelemede Bulundu

Yaklaşık 500 Milyon Liranın Üzerinde Bir Yatırımı Malatya’ya Kazandıracağız

Başkan Gürkan,  Yenilenen Horata Vatandaşlarımıza Hayırlı Olsun

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığı Horata Mesire alanında incelemelerde bulunarak, projede yer alan yenileme çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Başkan Büyükkılıç, Anadolu’da İlk Ve Tek Olan Ar-Ge Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Borsası ve ORAN Kalkınma Ajansı işbirliğinde Et ve Et Ürünleri Araştırma-Geliştirme İstasyonu Projesi kapsamında hayata geçirilen Et ve Et Ürünleri Ar-Ge Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Bakan Çavuşoğlu, Kent Müzesi ve Arslantepe Höyüğü’nü Gezdi

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretinden bulunduktan sonra Kent Müzesi ile birlikte UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Arslantepe Höyüğü’nü gezdi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

Bir takım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

'Malatya'nın Parlayan Yıldızı Battalgazi Olacak'

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Derme Deresi Islah Projesi'nin 1.Etap çalışmalarının yapılacağı Sivas Caddesi'ndeki alanda incelemelerde bulunarak, 'Derme Deresi çalışmaları ile Malatya'nın parlayan yıldızı Battalgazi olacak' dedi.

Başkan Gürkan'dan Kuyumcular Çarşısında İncelemele

Kuyumcu Esnafımız Vatandaşlarımıza Nezih Bir Mekanda Hizmet Verecek...

Vali Şahin, Geri Gönderme Merkezinde İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin Geçici Geri Gönderme Merkezi toplantı salonunda İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve Geri Gönderme Merkezi ile ilgili brifing aldı.

Milli Eğitim Müdürü Özdemir Pütürge İlçesine Ziyarette

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir, eğitim öğretimle ilgili incelemelerde bulunmak, ilçelerde görev yapan yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelmek üzere Pütürge ilçesine ziyarette bulundu.

Sona Yaklaşılan Gaziray İçin Tcdd İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) iş birliğinde yürütülen, kentin ulaşımına nefes aldıracak GAZİRAY Banliyö Metro Hattı Projesi’nde sona gelinirken, TCDD Genel Müdürü Metin Akbaş ve ekibiyle saha incelemeleri sonrası değerlendirme toplantısı yapıldı.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

'Yeşil Alan Miktarını Artırıyoruz'

Başkan Gürkan Vali Şahin ile birlikte Beydağı Tabiat Parkında incelemelerde bulundu

Vali Şahin, SYDV Sosyal Mağazada İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Hulusi Şahin, Hasan Varol Mahallesinde yer alan Malatya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yararlanabileceği Sosyal Mağazada incelemelerde bulundu.

Çöken Metruk Ev İle İlgili Açıklama

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder olay yerinde incelemelerde bulundu

Başkan Şerifoğulları Belediye Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

Vali Şahin Yeni Cami'de İncelemelerde Bulundu

Vali Hulusi Şahin Cuma Namazı sonrası Yusuf Ziya Taş (Yeni) Cami’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan, Malatya’ya Doğuda Ve Batıda İki Devasa Park Kazandırıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan geçtiğimiz günlerde Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından temeli atılan 100. Yıl Kent Parkında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı.

Başkan Güngör Onikişubat’a 60 Dönümlük Yeni Yeşil Alanlar Kazandırıyoruz

Onikişubat Hürriyet Mahallesi’nde yapımına başlanan rekreasyon alanında incelemelerde bulunan Başkan Güngör, “Bu yıl Onikişubat’a 3 farklı merkezde toplamda 60 Milyon TL’lik yatırımla 60 dönümlük yeşil alan ve park kazandırıyoruz.