Hikaye Haberleri

Hikaye Haberleri

Ben Bu Cihana Sığmazam ekibi Özbekistan’da

Oktay Kaynarca ile Onur Tan’ın proje tasarım ve genel hikayesine imza attığı Bu Cihana Sığmazam dizisi merakla bekleniyor.

Ağbaba ' Kayısıda Ne Bitmez Hasar Tespitiymiş?'

Malatya'da Kayısıda Zirai donun ardından, üreticilerinin sorunlarını mecliste yaptığı konuşmalar ile dile getiren , konuyla ilgili basın açıklamaları yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba,hasar tespit çalışmalarının yılan hikayesine döndüğünü belirtti.

Demet Akalın'a Kısmet Caroline'ye Destek

Caroline Yılmaz geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı için düet yaptığı Sinan Akçıl ile kameralarının karşısına geçmişti. Sözü-müziği Akçıl’a ait olan şarkının hikayesi ortaya çıktı.

İstiklal Marşı Bir Milletin Küllerinden Doğuşunun Hikayesidir

Malatya İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz , 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Akıllı şehirler için yeni projeler

"Türkiye'nin Yeşil Hikayeleri" programı kapsamında düzenlenen “Yeşil Başlangıçlar İzmir Çalıştayı” Tarihi Havagazı Fabrikası'nda başladı. Akıllı Şehirler için hızlı hayata geçebilecek projeleri gündemine alan çalıştay, 23 Şubat Çarşamba günü de devam edecek.

Yaşayan Hazine Tenekeci Mehmet Usta’nın Hayatı Kitaplaştırıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (GBB) tarafından Gaziantep’in önde gelen tenekeci ustalarından Mehmet Durdu Aksak’ın hayat hikayesinin ve mesleki serüveninin anlatıldığı “Gaziantepli Bir Usta: Tenekeci Mehmet” adlı kitap yayımlandı.

Bir Yaş Günü Hikayesinden Yüreklere Dokunan Etkinlik

Öğretmen Olmak, Sadece Derse Girmek Değil…' diyen, nefsin ötesinde yüreklere dokunarak, hayata anlam katan öğretmen olmak denir ya…

Başkan Güder, Milli Kaleci Karadağ’dan Söz Aldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, son Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı’nın başarılı file bekçisi Malatyalı Selim Karadağ’ı makamında konuk etti. Milli kaleci Karadağ’dan Dünya Şampiyonluğu sözünü alan Başkan Güder, “Büyük bir başarı hikâyesi yazdınız. Türkiye sizinle gurur duyuyor” dedi.

Cüneyt Arkın Benim Hikayem'in konuğu olacak

Cüneyt Arkın Benim Hikayem'in konuğu olacak

Kanbay Kendisine Mektup Yazan Öğrenciyi Okulunda Ziyaret Etti

Bostanbaşı İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Selen Sezer yarıyıl tatilinde bir hikaye kitabı yazdı ve hikaye kitabı ile birlikte bir de mektup yazarak, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay’a gönderdi. İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay kendisine hikaye ve mektup yazan öğrenciyi okulunda ziyaret etti.

Başkan Gürkan, Malatya Tarihini ve Mutfak Lezzetlerini Tanıttı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Habertürk Televizyonu’nda Asuman Kerkez’in sunumuyla yayınlanan ‘Tadında Hikâyeler’ adlı programına katıldı. Başkan Gürkan, Malatya’nın tarihini, tarihi yerlerini, ArslantepeHöyüğü’nü tanıttı.

İHA muhabirinin yaptığı haber film konusu oldu

Bursa'nın Karacabey ilçesinde yer alan Avrupa Leylek Köyü Eskikaraağaç'ta İHA muhabirinin yaptığı haber sonucunda balıkçı Adem Yılmaz ve 'Yaren' adını alan leyleğin hikayesini anlatan 'Yaren' belgeselinin galası gerçekleştirildi.