Güvenli Haberleri

Güvenli Haberleri

Çin, güvenli uluslararası hava lojistik zinciri oluşturacak

Çin Sivil Havacılık İdaresi'ne (CAAC) göre, Çin’in sivil havacılık yetkilileri güvenli ve verimli bir uluslararası hava lojistik zinciri oluşturmaya çalışıyor.

Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri Başladı

Malatya’da, ‘Sürdürülebilir Ulaşım: Sağlıklı ve Güvenli Hareketlilik’ temasıyla 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri başladı.

MTÜ, Güvenli Kampüs Belgesi’ Alan Bölgede İlk Üniversite Oldu

Malatya Turgut Özal Üniversitesi, koronavirüs (Covid-19) tehdidi ilk ortaya çıktığı andan itibaren hızla hareket ederek gerekli önlemleri aldı ve almaya devam ediyor.

Spor Müsabakalarındaki Özel Güvenlik Personeline Eğitim

Malatya Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce Spor Müsabakalarında görev yapan Özel güvenlik personellerine eğitim verildi.

Dünya’nın En Güvenli Şehirleri Belli Oldu

Dünya’nın en güvenli şehirlerinin listesi belli olurken, ilk sıraya Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ın yerleştiği kaydedildi. Araştırmada 60 büyük şehir yer alırken, 76 farklı gösterge baz alındı.

Tunceli’de 2 helikopter ve 1 uçakla yangına müdahale sürüyor

Tunceli’deki özel güvenlik bölgesinde çıkan yangınlardan 3’ünü kontrol altına alan Orman Genel Müdürlüğü (OGM), tek noktada devam eden orman yangınına 2 helikopter, 1 uçak, 1 arazöz, 3 ilk müdahale aracı, 2 dozer, 2 greyder ve 40 personelle müdahaleye devam ediyor.

Gürkan: Akıllı Kavşaklar İle Trafik Akışı Daha Düzenli Hale Getiriliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya genelinde ulaşımın aksamaması ve trafik güvenliğinin sağlanması adına il genelinde gerçekleştirdiği akıllı kavşak uygulaması çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya'da Temmuz Ayı Asayiş Olayları

İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla 01 - 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı birimlerce gerçekleştirilen uygulama ve denetimler sonucunda

BBP'li Altunkaya ‘’Doğu Perinçek şimdi de İslâmcı mı olmuş oluyor’’ Ne olmuştu?

Rusya Federasyonu, Çin Halk Cumhuriyeti, İran İslam Cumhuriyeti, Pakistan, Tacikistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Irak ve Hindistan gibi ülkelerin katılım sağladığı ‘Afganistan’da Sürdürülebilir Barış ve Güvenlik’ başlığı ile toplanan Dünya İslami Uyanış Kurultayı konferansında Doğu Perinçek temsil etmişti.

Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini Almaya Hak Kazandı

TSE tarafından yapılan tetkik ve denetimler sonucunda, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin TS ISO EN 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazandığı bildirildi.

FIRAT EDAŞ'IN'İş Güvenliği İçin El Ele' Resim Yarışması Sonuçlandı

FIRAT EDAŞ'IN'İş Güvenliği İçin El Ele' Resim Yarışması Sonuçlandı

Sosyal Güvenlik Haftası Nedeniyle Vali Baruş’a Ziyaret

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası içinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Tekin Kutlu ve beraberindeki heyet Vali Aydın Baruş’u Makamında ziyaret etti.

'Güvenlik Güçlerimiz Cansiperane Şekilde Çalışıyor'

'Güvenlik Güçlerimiz Cansiperane Şekilde Çalışıyor'

Madencilik sektörünün önceliği iş sağlığı ve iş güvenliği

Madencilik sektörünün önceliği iş sağlığı ve iş güvenliği

Başkan Çınar'dan Güvenlik Güçlerine Moral Ziyareti

Başkan Çınar'dan Güvenlik Güçlerine Moral Ziyareti

İkna çalışmasıyla 5 örgüt mensubu daha güvenlik güçlerine teslim oldu

İkna çalışmasıyla 5 örgüt mensubu daha güvenlik güçlerine teslim oldu

Başkan Şerifoğulları: ‘Şehrimizi Güvenli Ulaşım Noktasında Daha İleriye Taşıyacağız’

Başkan Şerifoğulları: ‘Şehrimizi Güvenli Ulaşım Noktasında Daha İleriye Taşıyacağız’

Battalgazi İlçesi Muhtarlar Toplantısı Düzenlendi

Malatya Valisi Aydın Baruş, Battalgazi Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlarla toplantı gerçekleştirdi.

Güvenli Ve Akıcı Trafik İçin Bir Adım Daha

Güvenli Ve Akıcı Trafik İçin Bir Adım Daha

Tse 45001 Kalite Belgesinin Eğitim Çalışmalarına Başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında 45001 kalitesi belgesi almak için belgelendirme çalışmalarının ilk aşaması olan eğitim çalışmalarına başladı.

AK Partili Çalık:Kılıçdaroğlu CHP’yi ne hale getirdi

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ‘Erdoğan bir milli güvenlik sorunudur’ sözlerine tepki gösterdi..

Battalgazi Belediyesi’nde Öncelik İş Sağlığı Ve Güvenliği

Battalgazi Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında Biyolojik etkenlere maruziyet riskinin önlenmesi amacıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan personellere, genel sağlık taraması gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Kurulu Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu 2021 yılı ilk toplantısını Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonu’nda kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Vali Aydın Baruş, Yazıhan’da Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi

Vali Aydın Baruş, Yazıhan ilçesi Halk Eğitim Merkezinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Zabıtadan Gıda ve Etiket Denetimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için gıda ve etiket denetimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Büyükşehir Zabıtasın’dan Ekmek Denetimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için denetimler yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Büyükşehir Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği’ Eğitimi Verildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından belediye personellerine ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitim semineri düzenlendi.

Sağlıklı, Güvenli ve Kaliteli Bir Yaşam Alanı Kuracağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Başkan Çınar, Turgut Özal Mahallesi Kentsel Dönüşüm Proje Alanını İnceledi

Temizlik Personeline Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Elazığ Belediyesi tarafından iş ve işçi güvenliğini sağlamak ve vatandaşlara daha sağlıklı hizmet vermek için 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim semineri verildi.

Vali Baruş, Yılın Son Saatlerinde Ziyaretlerde Bulundu

Vali Aydın Baruş, 2020 yılının son saatlerinde Sevgi Evlerindeki çocukları, 2020 yılının ilk bebeklerini, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi için görev başında bulunan Emniyet, Jandarma karakol ve uygulama noktalarına ve 112 Komuta Merkezi personeline moral ziyaretinde bulundu.