Gürkan Haberleri

Gürkan Haberleri

Expo 2028 Malatya’da

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenen 74’üncü genel kurul sonrasında, EXPO 2028’in Malatya’da yapılacağını açıkladı.

Malatya'nın yeni kent meydanı 29 Ekim'de açılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Malatya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte resmi törenlerde şehir merkezinde oluşan trafik sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla Malatya'ya kazandırılacak olan meydan ve tören alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan 30 Ülkenin Büyükelçisi İle Biraraya Geldi

30 ülkenin Ankara Büyükelçilerinin katılımıyla, Dünya Kültür Festivali açılış töreni gerçekleştirildi.

Başkan Gürkan, Engelli vatandaşın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Selahattin GÜRKAN engelli bir vatandaşın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi.

Başkan Gürkan 30 Ülkenin Büyükelçisi İle Biraraya Geldi

30 ülkenin Ankara Büyükelçilerinin katılımıyla, Dünya Kültür Festivali açılış töreni gerçekleştirildi.

Gürkan: İtfaiye Personellerimiz Fedakârca Çalışıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İtfaiye Haftası nedeniyle Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatını makamında ağılayarak, göstermiş oldukları gayret ve çabalarından dolayı tebrik etti.

Malatya Buluşmalarında Başkan Gürkan’a Teşekkür

İstanbul YeniKapı da gerçekleştirilecek olan Arslantepe’den Yeditepe’ye buluşma etkinliğinde programlardan dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a övgü.

Başkan Gürkan, Memleketimizin Her Köşesine Hizmet Etmekle Mükellefiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve dernek yönetim kurulunu ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Başkan Gürkan Çarşı Esnafındaki Kaynaşma Ve Dayanışma En Üst Seviyede Temayüz Etmekte

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kapalı Çarşı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Gürkan, Bizim Derdimiz Memleketin Birliği Ve Beraberliğidir

Malatya Yerel Dernekler Federasyonu (MA-DEF) tarafından organize edilen 4. Yakınca Birlik ve Beraberlik Şenliği yapıldı.

Gazi Derneklerinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü ve Haftası nedeniyle, Malatya Gazi Dernekleri Başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Gürkan’dan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, tüm Şehit ve Gazileri minnetle andıklarını söyledi.

Gürkan, Geçmişimizin Öğretisini Doğru Bir Şekilde Gelecek Kuşaklara Aktarmak Görevimizdir

Malatya’nın fethinin 921’inci yıl dönümü kutlamalarıyla birlikte 17-20 Eylül tarihleri arasında 2’ncisi düzenlenen Uluslararası Melita’dan Malatya’ya Kültür, Sanat, Tarih, Arkeoloji, Turizm, Gastronomi ve Moda Günleri etkinliklerinin açılış programı gerçekleştirildi.

Ekiplerimiz Kırsalda Hizmet Destanları Yazıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Yazıhan İlçesi Erecek Mahallesinde yapılan hizmet ve yatırımları yerinde inceleyerek, hizmetleri ilçelere ulaştıran personellerle bir araya geldi.

Başkan Gürkan, Oğuz Kağan Ve Kenan Işık Caddelerindeki Çalışmalarımızı Tamamladık

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çalışmaların tamamlandığı Yakınca Mahallesi Oğuz Kağan ve Kenan Işık Caddesinde incelemelerde bulunarak açıklamalarda bulundu.

Malatya’yı Her Konuda Yoğun Bir Hizmet Anlayışıyla Tanıştırmaya Gayret Ediyoruz

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ile Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek, 35’inci Ahilik Kültür Haftası kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ettiler.

Melita'dan Malatya'ya Arslantepe Buluşması Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Basın Toplantısına Vali Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çetin Şişman, Yerel ve Ulusal Basın Temsilcileri katıldı.

Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı İlk Toplantısı Gerçekleştirildi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında 14 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gürkan: Geçmişini Bilmeyen Gününe Ve Geleceğine Hükmedemez

Bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Melita’dan Malatya’ya Kültür, Sanat, Tarih, Arkeoloji, Turizm, Gastronomi ve Moda Günleri etkinliği için basın toplantısı düzenlendi.

Başkan Gürkan; Ahilik Dürüstlük Demektik

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’nda gerçekleştirilen 35’inci Ahilik Kültür Haftası kutlama etkinliklerine katıldı.

Gürkan, Ahilik Kültürü Selçuklu’dan Günümüze Bu Toprakların Mayasını Oluşturmuştur

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ahilik Teşkilatının ticareti doğruluk, dürüstlük ve dayanışma gibi ahlaki meziyetlere dayandırarak yüzyıllar boyunca nice erdemli nesiller yetişmesine vesile olduğunu söyledi.

Başkan Gürkan, Bizi Büyük Bir Çileden Kurtardı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kırsalda içme suyu problemlerini tek tek çözüme kavuşturuyor.

Başkan Gürkan, Ankara’da Bakan Kurum İle Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ÇevreŞehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek Malatya’ya yapılacak olan yatırımlar hakkında görüştü.

Başkan Gürkan: Yerel İdarenin Kolluk Teşkilatı Zabıta Teşkilatıdır

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hüseyin Hanbay, zabıta personelleri ile birlikte Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. yıl dönümü dolayısıyla, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir buket çiçek sundular.

Gürkan, Şeker Fabrikamızın Korunması Malatya Açısından Çok Önemlidir

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Şeker Fabrikası 67. dönem pancar alım sezonu törenine katıldı.

Başkan Gürkan, Her Mahallemize Adil Ve Adaletli Bir Şekilde Hizmet Etmekle Görevliyiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Pütürge İlçesine bağlı Gertan, Pazarcık ve Tepehan Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Gürkan'a Mahallelilerden Davullu Zurnalı Karşılama

Gündüzbey Mahallesini ziyaret eden Başkan Gürkan ' Malatya'nın Her Noktasında Yoğun Bir Çalışma İçerisindeyiz.'

Başkan Gürkan Kimse Cesaret Edemedi, Biz Neredeyse Bitirdik

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Şehrimizin 80 yıllık rüyasını gerçekleştirmek üzereyiz.

Akçadağ Spor Kulübü Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ Spor Kulübü Başkanı İbrahim Coşkun ve Akçadağ Dayanışma Dernek Başkanı Murat Maskarile beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Komşu İl ve İlçelerimizle Birlik İçerisinde Çalışıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Adıyaman İli Sincik İlçe Belediye Başkanı Mehmet Korkut’u kabul ederek bir süre görüştü.