Deva Haberleri

Deva Haberleri

Mersin’de Kadın Olmak Çok Güzel

Mersin Büyükşehir Belediyesi, üretici kadınlara verdiği destek ile onların hayatlarına dokunmaya devam ediyor.

Battalgazi'nin Çehresi Başkan Güder İle Değişiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ile birlikte yapımı devam eden Kırkgöz Sahil Parkı Proje alanında incelemelerde bulundu.

ODTÜ Öğrenci Çalışma İstasyonu Açıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli öğrencilerin hayatını kolaylaştıran “öğrenci dostu” uygulamalarına devam ediyor.

Oktay Kaynarca’dan Türk Kanser Derneği İçin Anlamlı Bağış

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde 13-31 Ekim tarihlerinde beğenilere sunulacak “Ünlü Objeler Sergisi” için ünlü isimler anılarında yer eden değerli objelerini bağışlamaya devam ediyor.

Başkan Seçer 18. Cadde Alt Geçit Projesi’ni Yerinde İnceledi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından çalışmaları devam eden ‘18. Cadde (Dikenliyol) Alt Geçit Projesi’nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Maski, Araç Ve İş Makinelerinin Bakımına Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, araç ve iş makinelerinin arıza, bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Mansur Yavaş, İtfaiye Erlerinin Yemin Törenine Katıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığının 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası etkinlikleri devam ediyor.

Tüp Bebek Tedavisi Hakkında Doğru Sanılan 10 Hatalı Bilgi!

Günümüzde tüp bebek tedavisi infertilite sorunu yaşayan çiftlerde başvurulan en etkin tedavi yöntemi olarak yerini korumaya devam ediyor.

Malatya Tanıtım Günleri Devam Ediyor

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen ‘Arslantepe’den Yeditepe’ye Malatya Tanıtım Günleri standlarına, açıldığı ilk andan itibaren vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'yle 160 Konut İnşa Ediliyor

Elazığ Belediyesi tarafından Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hak sahipleri ile yapılan anlaşmalar sonucu başlatılan konut inşa çalışmaları devam ediyor.

Yaya Geçitlerini Yeniliyor 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından okulların açılması ile birlikte yaya güvenliğinin artırılması ve yaya alanlarının ön plana çıkarılması için boyama, figür ve çizgi yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Özel Gereksinimli Bireylerin Ailelerine Yönelik Seminer Düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve kısa süre önce hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi, gerek özel gereksinimli çocukların gerekse de ebeveynlerinin desteklenip güçlenebilmesi amacıyla anne ve babalara "Can Simidi" niteliğindeki hizmetleri ile devam ediyor.

Kültürel Değerler Sergisi Devam Ediyor

MAFSAD-Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından hayata geçirilen “Kültürel Değerlerin Fotoğraf Yoluyla Aktarılması Projesi” kapsamında dördüncü fotoğraf sergisi Kuzey Makedonya’da açıldı.

Pakistanlı Selzedeler Kızılay Çadırlarına Yerleşmeye Başladı

Haziran ayından itibaren son 30 yıllık verilere göre yaklaşık 3 kat daha fazla yağan Muson yağmurları nedeniyle yaşanan sel felaketinin ardından Pakistan’da yaraları sarmaya devam eden Kızılay, afet çadırlarının kurulumunu tamamlayarak selzedeleri yerleştirmeye başladı.

Mert, Batı Kollektörükasım’dafaaliyete Geçecek

Batı Kollektörü ve kanalizasyon hattı çalışmalarını yerinde inceleyen MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, “Zorlu yolculuğumuz devam ediyor.

Başkan Güder, Orduzu Mahalle Sakinleriyle Buluştu

attalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Orduzu Şanlıkaya mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek, devam eden doğalgaz çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Şehidimiz Fatih Kalkan İçin Mevlit Okutuldu

11 Eylül 2022 tarihinde Irak’ın Kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde Bölücü Terör Örgütü ile yaşanan çatışma neticesinde şehit olan ve Osmaniye ilinde defnedilen Malatya nüfusuna kayıtlı Şehit P. Uzm. Çvş. Fatih Kalkan için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Dikkat! Eviniz değerli konut vergisi kapsamına girmiş olabilir

Emlak fiyatları yükselmeye devam ediyor. İyi bir konutun fiyatı artık milyonlarla ifade ediliyor.

ABB Başkanı Mansur Yavaş Ostim Sanayicileriyle Buluştu

Ankara Büyükşehir Belediyesi şeffaflık, katılımcılık ve ortak akıl anlayışı doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Kahveci, Battalgazi’mizin Tercihi Yine Ak Parti

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde başlatılan AK Nokta kampanyası, Malatya ili Battalgazi ilçesinde de devam ediyor.

Belmek’te Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları Elazığ'ımıza Yakışan Terminal Binasını Hizmete Sunacağız

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere inceleme gezilerine devam ediyor.

Malatya Sanatsal Çalışmayla Artık Daha Renkli

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından uygun görülen yerler ile duvarlara İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesinde eğitim gören Güzel Sanatlar Bölümü Resim Öğretmenliği öğrencileri tarafından Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında, sanatsal çalışmalar devam ediyor.

ABB’NİN Ücretsiz Tekerlekli Sandalye Bakım Onarım Hizmeti Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘Engelsiz Başkent’ hedefi doğrultusunda, Başkentte yaşayan engelli vatandaşların hayatını kolaylaştıran uygulamalarına devam ediyor.

Kültür Ve Sanata Yatırımda Sınırımız Yok

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sanatçı alımı gerçekleştirdi. 2020 yılında yeni alımlarla kadroları güçlendirilen sanat ekibi, ihtiyaç dahilinde genişlemeye devam ediyor.

Yaz Konserlerinde Zara Ve Fettah Can Sevenleriyle Buluştu

Büyükşehir Belediyesi eylül ayında da Başkentlileri çeşitli kültür sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Mansur Yavaş Esnaf Buluşmalarına Kale Bölgesi İle Devam Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent esnafıyla bir araya gelerek yaşadıkları sorunları, talep ve çözüm önerilerini birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

Büyükkılıç, Bünyan’da Biçerdöver Kullanarak, Aspir Hasadı Yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kırsalda tarım ve hayvancılığa verdiği desteklere devam ediyor.

Vali Şahin Yazıhan İlçesinde İncelemede Bulundu

Vali Şahin ilçede yapımı devam eden yatırımları incelemek amacıyla Yazıhan İlçesini ziyaret etti.

Fendoğlu, Aynı Gün 7 Köyü Ziyaret Etti Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinde 5. Köy ziyaret programını gerçekleştirerek, 7 köyü daha ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.