Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

AK Parti’den Konyagiad’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, beraberindeki heyetle birlikte Konya Genç İş İnsanları Derneği’ni (KONYAGİAD) ziyaret etti.

Başkan Güder: İllere Yapılan Hizmetleri, Biz İlçemize Kazandırdık

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de hayata geçirilen hizmet ve yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Mahalle Başkanlarıyla samimi ve içten bir çay sohbeti gerçekleşti.

Büyükşehir’in Turizme Kazandırdığı Tarihi Kervansarayda ‘Ahilik’ Kutlaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte, Büyükşehir Belediyesi tarafından turizme kazandırılan 790 yıllık tarihi Sultanhanı Kervansarayı’nda gerçekleşen Ahilik Kutlaması’na katıldı.

Başkan Kahveci, Battalgazi’mizin Tercihi Yine Ak Parti

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde başlatılan AK Nokta kampanyası, Malatya ili Battalgazi ilçesinde de devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, Turizmde Kayseri’nin Yol Haritasını Çizecek Zirveye Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleştirilen Turizm toplantısına katıldı.

Milletvekili Kahtalı’dan Başkan Güder’in Dev Yatırımlarına Övgü

Dev projelerin mimarı olan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ile birlikte Battalgazi bölgesindeki yatırımları inceledi.

Başkan Güder Gençlerin Çay Davetinde İlçedeki Gençlik Yatırımlarını Anlattı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu “Çay Bizden, Sohbet Sizden” gençlik buluşmalarına katıldı.

Gürkan: Esnaf ve Mahalle Sakinlerimiz Toz Ve Topraktan Kurtuluyorlar

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Akçadağ İlçesi Kozluca Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundular.

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Bir dizi programlara katılmak üzere Malatya’ya gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve beraberindeki heyet Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

AK Partili Çalık: Tütün üreticisinin dün olduğu gibi bugünde yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Kahveci'den YMS'ye Ziyaret

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Malatyaspor Kulübü yeni Başkanı Ahmet Yaman'ı ziyaret etti.

AK Partili Çalık: Doğanyol’da 650 konut inşa edildi

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak 2020’de meydana gelen deprem sonrası Doğanyol’un yeniden inşa edildiğini belirterek, “Deprem sonrası hemen bütün imkanlarımızı seferber ettik.

AK Partili Çalık: “Derdimiz vatan ve millet. Vatandaşımızın derdi neyse bizim derdimiz o”

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “6’lı masada kimlerin nerede oturduğunu, 6’lı masanın altındakinin kim olduğunu, hangi terör örgütleriyle bağlantılı olduğunu herkes iyi biliyor. Allah nasip ederse 2023’te bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhur İttifakı olarak cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

Hep Birlikte Kahramanmaraş İçin Çalışıyoruz

Şehir merkezinde AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz ve şehrimiz için tüm kadrolarımızla koordinasyon içinde omuz omuza çalışıyoruz” dedi.

Özhaseki Ve Büyükkılıç’tan İncesu Çıkarması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte İncesu’da İlçe Yatırımları İstişare Toplantısı düzenledi. Büyükkılıç ve Özhaseki toplantının ardından İncesu esnafını da ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

AK Partili Çalık: 2023’e Emin Adımlarla Yürüyeceğiz

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Hekimhan ilçesine ziyarette bulundu.

Başkan Güngör Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılan Başkan Güngör, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle ve hitaplarıyla gerçekleştirilen toplantımızın ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Partili Çalık: Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Malatya Tabipler Odasını ziyaret ederek, Emeksiz Caddesindeki esnafla bir araya geldi.

Çağdaş ve Modern Bir Malatya İçin Çalışıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan; AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, Şirket Genel Müdürleri, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ile birlikte Konak/Banazı mahallesini ziyaret ederek

Büyükkılıç: Ak Sevdamızla Ak Parti’mizin 21. Kuruluş Yıl Dönümü Bir Kez Daha Kutlu Olsun

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti’nin 21. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Sarımsaklı Barajı mesire alanında “Geçmişten Günümüze Teşkilat Buluşması” programına katılarak, AK Parti teşkilatı ile bir araya geldi.

Gürkan: Balıkçılık OSB Malatya’ya Büyük Oranda Bir Katma Değer Sağlayacaktır

Malatya Valisi Hulusi Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte ilimizde kurulması planlanan Tarıma Dayalı Su Ürünleri Yetiştiriciliği Organize Sanayi Bölgesi hakkında Arguvan ilçesinde incelemelerde bulundular.

Milletvekili Çakır ve Başkan Güder, Gül Bahçesini İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek olan “Gül Bahçesi Proje” alanında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Çalık Her Zaman Esnafımızın Yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

Milletvekili Tüfenkci Kuluncak'da partililerle bir araya geldi 

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kuluncak İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Milletvekili Çalık’tan Yeşilyurt, Kuluncak ve Doğanşehir’e Müjde

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Yeşilyurt Çırmıktı’daki eski kaymakamlık binası çok fazla yükü taşıyamıyordu.

AK Partili Çalık: Kale’yi yeniden inşa ettik

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Kale’yi yeniden inşa ettiklerini belirterek, ilçenin turizmin merkezi olacağını söyledi.

AK Partili Çalık: Malatya’ya önemli yatırımlar yaptık

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’ya son 20 yılda çok önemli yatırımlar yaptıklarını, bu yatırımların devam ettiğini söyledi.

Çalık: Pütürge’mize Çok Önemli Hizmetler Yaptık

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Pütürge’mize çok önemli hizmetler yaptık.” dedi.

Başkan Güder'e Bir Tebrikte Mv. Çakır'dan

AK Parti Mv. Çakır Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in kadim ilçe Battalgazi'yi geleceğe taşıyacak projelerinden bir tanesi olan 'Kırkgöz Sahil Parkı Proje' alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan: Arguvan Belediyesi İle Güzel Çalışma Örnekleri Veriyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci beraberlerindeki heyetle birlikte Arguvan ilçesinde yapımı devam eden Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.