Bakan Pakdemirli'ye Halı Tablo Hediye

Bakan Pakdemirli'ye Halı Tablo Hediye

PAYLAŞ
Bakan Pakdemirli'ye Halı Tablo Hediye
Bakan Pakdemirli'ye Halı Tablo Hediye
Ras Ajans - Rasajans

Malatya AK Parti 7. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Malatya'ya gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Havaalanı Vip salonunda üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakan Pakdemirli'nin resminin olduğu çerçeveli Halı resim hediye edildi.

Toprak Mahsulleri Ofisi'nin kayısı alımından dolayı ve Tarıma verdiği destekler anısına verilen tabloyu Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Şevket Keskin, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Yeşilyurt Ziraat Odası Başkanı Doğan Solmaz, Malatya Tarım Platformu MATHAP Başkanı İhsan Akın, Yazıhan Ziraat Odası Başkanı Yunus Kılınç, Pütürge Ziraat Odası Başkanı Kürşat Ayaydın birlikte takdim ettiler.      

        AK Parti Malatya Mv. Öznur Çalık "İl Kongremiz için şehrimize gelen Tarım ve Orman Bakanımız 
ile beraberiz.. Oda ve Borsa Başkanlarımızla beraber, Sayın Bakanımıza tarıma verdiği destekler ve özellikle TMO'nun kayısı alımı için teşekkürlerimizi iletiyoruz" dedi. 

         Yeşilyurt Ziraat Odası tarafından yaptırılan Halı Tablo hediye edilirken Başkan Doğan Solmaz " Sayın Bakanımız Rahmetli Babası Ekrem Pakdemirli'nin izinden giden ve Babası gibi Büyük hizmetleri gerçekleştiren Sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli ye teşekkür ediyoruz."

Haber: Kayhan İNCEOĞLU

Bulten

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN